موسسات حجاب

  1. موسسه فرهنگی پژوهشی طهورا

این موسسه به صورت خودجوش و کاملاً مستقل با حضور فعال ۱۰نفر از طلاب مبلّغ و پژوهشگر حوزه علمیه قم، اولین سیر مطالعاتی حجاب و عفاف را در سال۱۳۸۹ آغاز نمود و سپس با برگزاری دور دوم و سوم سیر مطالعاتی حجاب عفاف جمعیتی بالغ بر ۵۰ نفر از طلاب سطوح عالی و درس خارج را به منظور آموزش تخصصی حجاب و عفاف و اعزام برای تبلیغ تخصصی  بکار گرفت که هم اکنون در حال فعالیت است.

Untitled123

 

۲٫ موسسه فرهنگی هنری کاربردی خیبر

موسسه‌ای مردمی است که با عنایت حق تعالی و الطاف امام عصر(عج)، به همت جمعی از دانشجویان بسیجی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ شروع کرده است و فعالیتهای پژوهشی- کاربردی خود را در قالب پروژه‌های تحقیقاتی از قبیل خانواده، عفاف و حجاب، نقد فمنیسم، صهیونیزم و … انجام داده است.

Untitled1

 

۳٫موسسه ریحانه المصطفی

بوشهر،خیابان امام خمینی(ره)، خیابان جام جم، موسسه ریحانه المصطفی

 

Untitled1234

 

 

۴٫مرکز حجاب ریحانه النبی(س)

مرکز حجاب ریحانه النبی(س) از سال ۱۳۸۴ توسط جمعی از محققان و مبلغان حوزه های علمیه قم و شهرستان ها، فعالیت خود را در زمینه گسترش فرهنگ حجاب آغاز کرد.

این مرکز بر آن شد تا با رهنمود های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای حفظه الله تعالی مبنی بر رفع مظلومیت فرهنگی، به اندازه توان علمی و مالی خویش، برنامه ای برای گسترش فرهنگ حجاب پایه ریزی کند تا قابلیت اجرایی و تربیتی داشته باشد.

Untitled12