اروپای مدعی، خشونت، تجاوز، نقض تمامیت جسمی و جنسی+عکس+ فیلم+ 18

به گزارش هفته نامه آلمانی «اشپیگل» درباره زندگی زنان اروپایی، از هر 3 زن اروپایی یک نفر قربانی خشونت شده، که این خشونت در قالب فیزیکی یا جنسی بوده است. نکته قابل توجه این که 33 درصد از زنان از زمانی که به سن 15 سالگی رسیده‌اند دست‌کم یک ‌بار مورد خشونت جنسی واقع شده اند.

کد خبر: 12103
تاریخ انتشار : شهریور ۱۲, ۱۳۹۳

دانشجویان دانشگاه کمبریج انگلستان در اکثریت روزهای پایانی هفته با در دست گرفتن پلاکاردهایی در دفاع از حقوق حیوانات در مقابل دانشکده پزشکی این دانشگاه تجمع می کنند و در مقابل تضییع حقوق حیوانات و استفاده از آن ها در آزمایشگاه های زیست شناسی و پزشکی موضع گیری می کنند. این در حالی است که یافته های حاصل از گزارش یک موسسه اجتماعی در اروپا از وضعیت تأسف بار خشونت علیه زنان و نادیده گرفتن حقوق این قشر از جامعه در کشورهای اروپایی حکایت دارد.

اروپا، قلب خشونت های فیزیکی و جنسی زنان در جهان

به گزارش هفته نامه آلمانی «اشپیگل» درباره زندگی زنان اروپایی، از هر ۳ زن اروپایی یک نفر قربانی خشونت شده که این خشونت در قالب فیزیکی یا جنسی بوده است. نکته قابل توجه این که ۳۳درصد از زنان از زمانی که به سن ۱۵ سالگی رسیده‌اند دست‌کم یک ‌بار مورد خشونت جنسی واقع شده اند. تنها در فرانسه از هر ۵ زن شاغل دست کم یک نفر در محل کار خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. علاوه بر این طبق آخرین گزارش شورای اروپا، یک پنجم کودکان اروپایی قربانی خشونت جنسی هستند.

تلوزیون ARD آلمان طی یک گزارش ویژه، نتایج یک تحقیق اجتماعی که به سفارش وزارت خانواده در آلمان تهیه شده است را مورد بررسی قرار داد. براساس نتایج حاصل از این تحقیق اجتماعی، هزاران زن که از نظر ذهنی دچار معلولیت بوده و در مراکز نگهداری از این افراد زندگی می کردند، قربانی خشونت های جنسی شده اند.

به نقل از خبرگزاری ایتالیایی «زبان آنسا» از هر ده مورد قتل بوقوع پیوسته در ایتالیا،‌ سه مورد از قربانی ها زنان هستند. همچنین از هر ده قتلی که در داخل خانه ها بوقوع می پیوندد، هشت مورد زنان هستند.

خشونت علیه زنان

در فرانسه قوانین به اندازه کافی از زنانی که قربانی خشونت می‌شوند حمایت نمی‌کند.  بنا بر اعلام فدراسیون همبستگی با زنان در فرانسه، هر ۳۵ ثانیه یک برخورد فیزیکی و یا خشونت در رابطه با زنان در این کشور صورت می‌گیرد و از هر ۱۰ زن فرانسوی یک نفر در معرض خشونت قرار دارد. به گفته مقامات مسئول در فرانسه، هر سه روز یک زن بر اثر خشونت خانگی جان خود را از دست می‌دهند. همین آمارها حکایت از آن دارند که در انگلیس هر هفته دو زن به دست همسرانشان کشته می شوند و از هر چهار زن انگلیسی یک نفر خشونت و تجاوز را تجربه کرده است.

زنان اروپایی و دغدغه عدالت خواهی

پس از هجده سال، در زندان دارام انگلیس، به خانم جودیت وارد گفته شد: بازداشت شما اشتباهی بوده و شما می توانید زندان را ترک کنید. این خانم بی گناه، چون مظنون به عضویت در ارتش جمهوری خواه ایرلند بوده با همدستی مقامات پلیسی و قضائی انگلیس به این مجازات عمدی محکوم گردیده بود. این تنها نمونه ای هزاران مورد بازداشت و حبس در اروپا به دلایل واهی و اثبات نشده است که نقض آشکار حقوق مدنی و عدالت اجتماعی محسوب می شود.

 عدالت اجتماعی 

در واقع اسامی این کشورها متفاوت است، اما خشونتی که در لایه های زیرین و پنهان آن علیه زنان و دختران خانواده اعمال می شود، شباهت زیادی با هم دارد. به عبارت دیگر، این زنان در نقش قربانی باید سکوت کنند و دم نزنند تا آبروی خانواده حفظ شود و غرور مردی که به گمانش جریحه دار شده، تسکین بگیرد.

 قربانیان تجاوز به عنف

خشونت علیه زنان در غرب

دلیل خشونت علیه زنان

حقوق بشر

با همه اینها بسیاری، زنان ایرانی را مورد ظلم و ستم می دانند هرچند که آمار دقیقی در این رابطه وجود ندارد ولی در یک گشت و گذار میدانی و مشاهده فردی  قطعا آمار خشونت و تجاوزات در ایران در برابر آمار موجود در اروپا کمتر است و قابل قیاس نیست حتی اگر در بدترین حالت مدعی شویم که آمار ما هم چیزی از آمار اروپا کم ندارد! این موضوع نشان می دهد آزادی و فرهنگ برهنگی و روابط بدون حد و مرز نیز مانع وقوع جرم علیه زنان و احقاق کرامت آنها نشده است.

و تمام فریاد حقوق مساوی چیزی جز ادعا نیست.

◄ خشونت علیه زنان + فیلم

◄ آمار و ارقام از خشونت علیه زنان در اروپا می گوید+ویدئوگرافی

کاری از گروه بین الملل باحجاب

 • ارسال نظرات
 • نظرات بینندگان

دیدگاه

 1. samin گفت:

  در مملکت ما هم همچین خشونت هایی دیده میشه.شاید تا این حد پررنگ نباشه اما چون ما میخوایم خودمون رو مسلمان جلوه بدیم روی این موارد سرپوش میذاریم.
  در ضمن انقدر مشکلات و دغدغه های مردم اعم از گرانی و… زیاده که فرصتی برای بیان کردن این مشکلات نمیمونه.
  انشاالله با فرج امام زمان این مشکلات حل خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dariush گفت:

  البته اینم باید در نظر داشت که این آمار که اونا میدن رسمی وحقیقیه.ولی تو کشور های اسلامی مثلا تو ایران همچین آمار رسمی وحقیقی داریم؟خوبه که نداریم اگه داشتیم که با اختلاف زیادی با کشور دوم اول میشدیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. افشین گفت:

  توی اروپا همه حقوق مال زنه یکم تحقیق کنید متوجه میشید.در ضمن اگر راست باشه مادیگه این حرف هارو نباید بزنیم چون توی کشور خودمون خیلی بدتر از این هاست باور نمی کنید از کسانی که پشت تلفن های ۱۱۰ می نشینن بپرسید که روزی چند تجاوز جنسی گزارش می شه.طبق امار وزارت بهداشت طی ۱۵ سال اینده اگه کاری نکنیم از هر ۱۰ نفر ۱ نفر ایدز از طریق جنسی اما بدلیل فرهنگ اسلامی از این حرف ها تو تلوزیون چیزی نمیگن تا مردم بدونن.از این حرف ها که دختر ها رو پشت ویترین می فروشند هم زیاد میگن ولی شما از ساعت ۷ تا ۱۰ شب توی میدان شهر های خودمون برید قیمت تعیین می کنند وسوار میشوند.تمام این حرف هایی که گفتم براساس دیده هام گفتم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   با بقیه حرفهاتون موافقم ! اما این جمله خراب کرد دیدمو نسبت به شما ..
   ” توی اروپا همه حقوق مال زنه یکم تحقیق کنید متوجه میشید. ”
   به ظاهر بله جناب ! اما در حقیقا هیچ !!!!
   هیچ کشوری به اندازه ی قانون ما به زنان اهمیت نداده .. بعضی مسائل هستند که باید فلسفه آن را هم دانست .. متاسفانه بعضی جوانان مثلا چون در شبکه های اجتماعی بر علیه ما پخش شده چرا دیه مرد باید دوبرابر زن باشد موضع میگیرند و ..
   اما متوجه نیستند مرد فوت کرد رفت .. آیا دیه به درد اون میخوره ؟ دیه رو زنی که شوهرش فوت کرده یا .. میگیره ..
   این یعنی احترام و قانون به نفع زن بودن
   از این نوع مسائل زیاد هستند که متاسفانه جوانان ما فقط دارند بدون تدبر همش زمزمه میکنند
   درباره ی تمام ادیان با منطق تحقیق کنید, هیچ دینی بیشتر از اسلام به زنان اهمیت نداده

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. سمیه گفت:

  ای جانم ایران که رده اول جهان برای پایمال کردن حقوق زنان رو داره. (( آهان هیچکس نمیگه مال من بده آخه توف سر بالا میشه))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  حداقل انقدر شعور دارند که به هم اسید نپاشند!!!!!!!همش نشستید بدیهای کشور های دیگه را می بینید خودتان را کلا فراموش کردید نمی دونید تو مملکت گل و سنبلتون چه خبره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مسعود گفت:

  با سلام.بد حجابی و بی حجابی برای من و شما مشکل درست میکنه چون به حجاب خواه یا ناخواه معتقدیم. واسه اونا چرا باید مشکل درست کنه؟؟؟!!! اون اصلا به فکرش نمیرسه که دامن زنی که از رو برو میاد کوتاه یا بلند است… در ثانی اونا کنار دریا باهم شنا میکنن اون هم با مایو شنا و نیمه برهنه و مشکلی هم باهم ندارن … بحثم درست یا غلط بودن نیست که کار کی درست و کار کی غلط فقط تو ذهنم نمی گنجه که برای فردی که غیر همجنسش جلوش نیمه برهنه بیاد و مشکل نداشته باشه بعد بیان بگن چون اونجا دامنها کوتاه بوده … خلاصه حرف منطقی به نظر نمیرسه… نمیدونم شاید من اشتباه میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • زینب گفت:

   سلام اونا براشون عادی شده ولی رفتن سراغ همجنس بازی پس فردا همجنس بازی براشون عادی میشه و خدا میدونه میرن سراغ چی
   حجاب برا زنان یک نعمت واقعا تو ارانم که میبینی تجاوز زیاد شده برا اینکه بی حجابی زیاد شده
   اسید پاشی مطمئنا کار همون خارجیاست همونایی که اسید پاشیدن حتما با خارجیا دست داشتند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   اتفاقا جناب , پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید !
   مطمئن باشید اگر این مسئله عادی شدنی بود , خدا در قرآن میفرمود حجاب کنید الا برا اون قومی که براشون عادی شده !!
   شاید جوری طلقی بشه که عادیه در غرب !! اما چون از راه های نامشروع ارضاء میشن .. وگرنه یک هفته نه مرد نه زن رابطه نداشته باشن .. بعد باید دید حال و هواشون چجوریه !!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. الهام گفت:

  ای بابا چرا کشور خودمونو نمیبینید؟
  نکه تو کشور خودمون کرامت زن چقدر حفظ میشه؟یا اینکه اصلا زن مورد تجاوز یا سوء استفاده قرار نگرفته!!!!
  و جالبیش اینه که کشور ما که داره علنی این خشونتها انجام میشه ولی بازم کسی نمیبینه!!!! مثلا همین اسید پاشی اخیر تو اصفهان!!!!
  تورو خدا یکم کشور ایرانو هم ببینید و فقط اروپا یا آمریکارو مثال نزنید!!!!!
  جالبم هست تا این قضیه عنوان میشه ، خیلی از دوستان سریع اونو ربط میدن به بد حجابی!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. لیلا گفت:

  چه طوری روتون میشه این حرفا رو بزنید ؟!؟!؟! آره آره حق با شماست .. اینجا همه چی خوبه ما زنها احساس امنیت می کنیم نه تجاوزی و نه اسیدی! خدایا خودت به اروپایی ها کمک کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   اینجا اگر مسئله ای هست تقصیر شماست !! با این طرز فکراتون .. بعد فکر کن فردا مادر هم بخواید بشید دیگه چی میخواید تربیت کنید 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. آیدا گفت:

  آره تو خوبی آمارتونم درسته کشورای اسلامی عالی و بی نقص ممالک غرب همش وحشی بازیه !!! جنگ و بدبختی و تجاوز تو سوریه و عراق و افغانستان کمتر از انگلیس و آمریکا و هلنده !!!! یه مشت آدمم میان به به و چه چه مبکنن براتون ! شما خیلی خوبین که به زور اسید میخواین حجاب رو سر مردم نگه دارین، شما خوبین که تو خیابونای این مملکت با چادرم که را بری هزارتا تیکه و نگاه هرزه بارت میشه چون مردم مریض جنسین! چرا مریض جنسین چون سر تا ته حرفای رسانه ها ی این کشور شده زنا چی بپوشن زنا چه رفتاری بکنن زنا تحریک کنندن زنا حواشتون باشه مردا یه مشت موجود بی اختیار مفلوکن … منم مرد بودم اختیارمو با این همه تبلیغ و تحریک از دست میدادم بسه توروخدا جز یه عده آدم بی سواد کسی این چیزارو باور نمیکنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   عامل جنگ و بدبختی سوریه و عراق و افغانستان کیه ؟
   کشورهای خونخواری که نمیتونن پیشرفت یک کشور اسلامی رو ببینن 🙂
   منشاء فساد چه کشوری ؟ کشورهای استعمارگر ..
   فلسفه فساد چیه ؟ تمام کشورها باید بردگی کنند .. حتی مردم خودشونم برده سرمایه داران هستند !

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   به چادری ها تیکه میندازن , چون بعضی از دختران و زن های ” هرزه ” زیر لباس خودشونو قایم کردند.
   برای همینه همش زنان باحیای چادری معترض هستند : چادر ما ارزش داره به زور نکنید سر این بی بندوبارها بخاطر همین کارهاست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. mojtaba گفت:

  بله دیگه اینها رو نگید دیگه چی دارید که بگید، حقوق زنان شما هم رو دیدیم البته با اسید (میخواید زنان رو هم همراه مردهای هوسران و هیز ایرانی ببرید بهشت با صورت سوخته)
  آفرین به این خداپرستی و با حجابی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. nashenas گفت:

  دوستان اصلا توجه کردید به امار؟
  این آمار بین کشورهای اروپایی بود، معلومه که نباید اسم کشورهای مذهبی یا ایران توش باشه
  اینا فقط با دادن این اطلاعات می خوان ذهن خواننده رو شست وشو بدن، یکم دقت کافیه بفهمید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. سجاد گفت:

  هیچ وقت نمیشه کشورهای اسلامی خصوصا ایران رو با کشورهای غربی و اروپایی مقایسه کرد. سازمان های جاسوسی و خراب کاری در غرب شبانه روز در حال نقشه ریزی برای ناامن کردن کشورهای اسلامی خصوصا کشورمان هستند. ترور های اوایل انقلاب توسط منافقین و …. و القاعده و طالبان و .. و حالا داعش و .. و اسید پاشی و ….
  دائما در حال توطئه علیه کشورهای اسلامی و کشورمان هستند
  حال چه کسی علیه کشور های غربی برای برهم زدم امنیتشان توطئه می کنه؟
  غیر از اینه که پلیس های غرب خصوصا آمریکا خودشان به عوامل ناامنی تبدیل شده اند؟ این گفته خود آمریکایی هاست
  امان از نفاق و توطئه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس گفت:

  خیلی عالی بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. نیوشا گفت:

  یکم دقت کنید!!!
  اصلا اون آمارها که داخلی نیست!
  از منابع اونهاست که هیچ تفکیک اسلامی و غیر اسلامی هم انجام نشده بر اساس رشد آماری ردیف شده
  درضمن چرا خیلی ها فکر میکنن که کل نهادهای امنیتی ،فرهنگی ،سیاسی،اقتصادی،کشوری و لشکری بسیج شدن که ذهن اونا رو شست وشو بدن؟؟؟؟؟ واقعا چرا؟ خودتون رو واقعا چرا اینقدر مهم فرض کردین؟؟؟؟
  سربازای آمریکا وقتی از عراق داشتن برمی گشتن آمریکا نمازخون شده بودن و زنای اروپایی به عنوان یک پوششی که شرافت و کرامت زن رو حفظ میکنه به سمت حجاب اصیل رو آوردن ، بعدش بعضی از دوستان ما چسبیدن به زیرخاکی های زرتشت و کوروش که حتی یک بارهم نرفتن ببینن که زن در مرام اونها چه شکلی بوده؟که اگر برن ببینن قول میدم کوروش رو هم متحجر و اسید پاش معرفی می کنن ، زرتشت رو هم زن ستیز
  خدایا توفیق بندگی بده!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مینو گفت:

   من هرچی فکرمیکنم متوجه بعضی موضع گیری های دوستان نمیشم…آمار مربوط میشه به خشونت هاییه که تو اروپا داره اتفاق میفته اصلا اوضاع ایران مورد بحث نیست…متوجه نمیشم که چرا بعضیا ادای دایه ی مهربون تر از مادر رو درمیارن و میگن دارن جلوه ی اروپا رو بد میکنن..شما اگه واقعا نگران اروپایی که بیا یه حرکتی بزن اوضاعش درست شه…دوست عزیز شما چه بیای بگی وضع ایران اینطوره و اینطور چه نگی فرقی بحال اروپا و خشونت هایی که داره توش اتفاق میفته نداره…البته کار امثال شماها همش فرافکنی بوده ولی آدم عاقل که قدرت تشخیص داشته باشه بااین فرافکنی ها اصل موضوعو گم نمیکنه.

   #خشونت_علیه_زنان_در_اروپا

   Thumb up 0 Thumb down 0

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

 1. samin گفت:

  در مملکت ما هم همچین خشونت هایی دیده میشه.شاید تا این حد پررنگ نباشه اما چون ما میخوایم خودمون رو مسلمان جلوه بدیم روی این موارد سرپوش میذاریم.
  در ضمن انقدر مشکلات و دغدغه های مردم اعم از گرانی و… زیاده که فرصتی برای بیان کردن این مشکلات نمیمونه.
  انشاالله با فرج امام زمان این مشکلات حل خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dariush گفت:

  البته اینم باید در نظر داشت که این آمار که اونا میدن رسمی وحقیقیه.ولی تو کشور های اسلامی مثلا تو ایران همچین آمار رسمی وحقیقی داریم؟خوبه که نداریم اگه داشتیم که با اختلاف زیادی با کشور دوم اول میشدیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. افشین گفت:

  توی اروپا همه حقوق مال زنه یکم تحقیق کنید متوجه میشید.در ضمن اگر راست باشه مادیگه این حرف هارو نباید بزنیم چون توی کشور خودمون خیلی بدتر از این هاست باور نمی کنید از کسانی که پشت تلفن های ۱۱۰ می نشینن بپرسید که روزی چند تجاوز جنسی گزارش می شه.طبق امار وزارت بهداشت طی ۱۵ سال اینده اگه کاری نکنیم از هر ۱۰ نفر ۱ نفر ایدز از طریق جنسی اما بدلیل فرهنگ اسلامی از این حرف ها تو تلوزیون چیزی نمیگن تا مردم بدونن.از این حرف ها که دختر ها رو پشت ویترین می فروشند هم زیاد میگن ولی شما از ساعت ۷ تا ۱۰ شب توی میدان شهر های خودمون برید قیمت تعیین می کنند وسوار میشوند.تمام این حرف هایی که گفتم براساس دیده هام گفتم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   با بقیه حرفهاتون موافقم ! اما این جمله خراب کرد دیدمو نسبت به شما ..
   ” توی اروپا همه حقوق مال زنه یکم تحقیق کنید متوجه میشید. ”
   به ظاهر بله جناب ! اما در حقیقا هیچ !!!!
   هیچ کشوری به اندازه ی قانون ما به زنان اهمیت نداده .. بعضی مسائل هستند که باید فلسفه آن را هم دانست .. متاسفانه بعضی جوانان مثلا چون در شبکه های اجتماعی بر علیه ما پخش شده چرا دیه مرد باید دوبرابر زن باشد موضع میگیرند و ..
   اما متوجه نیستند مرد فوت کرد رفت .. آیا دیه به درد اون میخوره ؟ دیه رو زنی که شوهرش فوت کرده یا .. میگیره ..
   این یعنی احترام و قانون به نفع زن بودن
   از این نوع مسائل زیاد هستند که متاسفانه جوانان ما فقط دارند بدون تدبر همش زمزمه میکنند
   درباره ی تمام ادیان با منطق تحقیق کنید, هیچ دینی بیشتر از اسلام به زنان اهمیت نداده

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. سمیه گفت:

  ای جانم ایران که رده اول جهان برای پایمال کردن حقوق زنان رو داره. (( آهان هیچکس نمیگه مال من بده آخه توف سر بالا میشه))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  حداقل انقدر شعور دارند که به هم اسید نپاشند!!!!!!!همش نشستید بدیهای کشور های دیگه را می بینید خودتان را کلا فراموش کردید نمی دونید تو مملکت گل و سنبلتون چه خبره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مسعود گفت:

  با سلام.بد حجابی و بی حجابی برای من و شما مشکل درست میکنه چون به حجاب خواه یا ناخواه معتقدیم. واسه اونا چرا باید مشکل درست کنه؟؟؟!!! اون اصلا به فکرش نمیرسه که دامن زنی که از رو برو میاد کوتاه یا بلند است… در ثانی اونا کنار دریا باهم شنا میکنن اون هم با مایو شنا و نیمه برهنه و مشکلی هم باهم ندارن … بحثم درست یا غلط بودن نیست که کار کی درست و کار کی غلط فقط تو ذهنم نمی گنجه که برای فردی که غیر همجنسش جلوش نیمه برهنه بیاد و مشکل نداشته باشه بعد بیان بگن چون اونجا دامنها کوتاه بوده … خلاصه حرف منطقی به نظر نمیرسه… نمیدونم شاید من اشتباه میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • زینب گفت:

   سلام اونا براشون عادی شده ولی رفتن سراغ همجنس بازی پس فردا همجنس بازی براشون عادی میشه و خدا میدونه میرن سراغ چی
   حجاب برا زنان یک نعمت واقعا تو ارانم که میبینی تجاوز زیاد شده برا اینکه بی حجابی زیاد شده
   اسید پاشی مطمئنا کار همون خارجیاست همونایی که اسید پاشیدن حتما با خارجیا دست داشتند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   اتفاقا جناب , پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید !
   مطمئن باشید اگر این مسئله عادی شدنی بود , خدا در قرآن میفرمود حجاب کنید الا برا اون قومی که براشون عادی شده !!
   شاید جوری طلقی بشه که عادیه در غرب !! اما چون از راه های نامشروع ارضاء میشن .. وگرنه یک هفته نه مرد نه زن رابطه نداشته باشن .. بعد باید دید حال و هواشون چجوریه !!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. الهام گفت:

  ای بابا چرا کشور خودمونو نمیبینید؟
  نکه تو کشور خودمون کرامت زن چقدر حفظ میشه؟یا اینکه اصلا زن مورد تجاوز یا سوء استفاده قرار نگرفته!!!!
  و جالبیش اینه که کشور ما که داره علنی این خشونتها انجام میشه ولی بازم کسی نمیبینه!!!! مثلا همین اسید پاشی اخیر تو اصفهان!!!!
  تورو خدا یکم کشور ایرانو هم ببینید و فقط اروپا یا آمریکارو مثال نزنید!!!!!
  جالبم هست تا این قضیه عنوان میشه ، خیلی از دوستان سریع اونو ربط میدن به بد حجابی!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. لیلا گفت:

  چه طوری روتون میشه این حرفا رو بزنید ؟!؟!؟! آره آره حق با شماست .. اینجا همه چی خوبه ما زنها احساس امنیت می کنیم نه تجاوزی و نه اسیدی! خدایا خودت به اروپایی ها کمک کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   اینجا اگر مسئله ای هست تقصیر شماست !! با این طرز فکراتون .. بعد فکر کن فردا مادر هم بخواید بشید دیگه چی میخواید تربیت کنید 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. آیدا گفت:

  آره تو خوبی آمارتونم درسته کشورای اسلامی عالی و بی نقص ممالک غرب همش وحشی بازیه !!! جنگ و بدبختی و تجاوز تو سوریه و عراق و افغانستان کمتر از انگلیس و آمریکا و هلنده !!!! یه مشت آدمم میان به به و چه چه مبکنن براتون ! شما خیلی خوبین که به زور اسید میخواین حجاب رو سر مردم نگه دارین، شما خوبین که تو خیابونای این مملکت با چادرم که را بری هزارتا تیکه و نگاه هرزه بارت میشه چون مردم مریض جنسین! چرا مریض جنسین چون سر تا ته حرفای رسانه ها ی این کشور شده زنا چی بپوشن زنا چه رفتاری بکنن زنا تحریک کنندن زنا حواشتون باشه مردا یه مشت موجود بی اختیار مفلوکن … منم مرد بودم اختیارمو با این همه تبلیغ و تحریک از دست میدادم بسه توروخدا جز یه عده آدم بی سواد کسی این چیزارو باور نمیکنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   عامل جنگ و بدبختی سوریه و عراق و افغانستان کیه ؟
   کشورهای خونخواری که نمیتونن پیشرفت یک کشور اسلامی رو ببینن 🙂
   منشاء فساد چه کشوری ؟ کشورهای استعمارگر ..
   فلسفه فساد چیه ؟ تمام کشورها باید بردگی کنند .. حتی مردم خودشونم برده سرمایه داران هستند !

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشکان گفت:

   به چادری ها تیکه میندازن , چون بعضی از دختران و زن های ” هرزه ” زیر لباس خودشونو قایم کردند.
   برای همینه همش زنان باحیای چادری معترض هستند : چادر ما ارزش داره به زور نکنید سر این بی بندوبارها بخاطر همین کارهاست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. mojtaba گفت:

  بله دیگه اینها رو نگید دیگه چی دارید که بگید، حقوق زنان شما هم رو دیدیم البته با اسید (میخواید زنان رو هم همراه مردهای هوسران و هیز ایرانی ببرید بهشت با صورت سوخته)
  آفرین به این خداپرستی و با حجابی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. nashenas گفت:

  دوستان اصلا توجه کردید به امار؟
  این آمار بین کشورهای اروپایی بود، معلومه که نباید اسم کشورهای مذهبی یا ایران توش باشه
  اینا فقط با دادن این اطلاعات می خوان ذهن خواننده رو شست وشو بدن، یکم دقت کافیه بفهمید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. سجاد گفت:

  هیچ وقت نمیشه کشورهای اسلامی خصوصا ایران رو با کشورهای غربی و اروپایی مقایسه کرد. سازمان های جاسوسی و خراب کاری در غرب شبانه روز در حال نقشه ریزی برای ناامن کردن کشورهای اسلامی خصوصا کشورمان هستند. ترور های اوایل انقلاب توسط منافقین و …. و القاعده و طالبان و .. و حالا داعش و .. و اسید پاشی و ….
  دائما در حال توطئه علیه کشورهای اسلامی و کشورمان هستند
  حال چه کسی علیه کشور های غربی برای برهم زدم امنیتشان توطئه می کنه؟
  غیر از اینه که پلیس های غرب خصوصا آمریکا خودشان به عوامل ناامنی تبدیل شده اند؟ این گفته خود آمریکایی هاست
  امان از نفاق و توطئه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس گفت:

  خیلی عالی بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. نیوشا گفت:

  یکم دقت کنید!!!
  اصلا اون آمارها که داخلی نیست!
  از منابع اونهاست که هیچ تفکیک اسلامی و غیر اسلامی هم انجام نشده بر اساس رشد آماری ردیف شده
  درضمن چرا خیلی ها فکر میکنن که کل نهادهای امنیتی ،فرهنگی ،سیاسی،اقتصادی،کشوری و لشکری بسیج شدن که ذهن اونا رو شست وشو بدن؟؟؟؟؟ واقعا چرا؟ خودتون رو واقعا چرا اینقدر مهم فرض کردین؟؟؟؟
  سربازای آمریکا وقتی از عراق داشتن برمی گشتن آمریکا نمازخون شده بودن و زنای اروپایی به عنوان یک پوششی که شرافت و کرامت زن رو حفظ میکنه به سمت حجاب اصیل رو آوردن ، بعدش بعضی از دوستان ما چسبیدن به زیرخاکی های زرتشت و کوروش که حتی یک بارهم نرفتن ببینن که زن در مرام اونها چه شکلی بوده؟که اگر برن ببینن قول میدم کوروش رو هم متحجر و اسید پاش معرفی می کنن ، زرتشت رو هم زن ستیز
  خدایا توفیق بندگی بده!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مینو گفت:

   من هرچی فکرمیکنم متوجه بعضی موضع گیری های دوستان نمیشم…آمار مربوط میشه به خشونت هاییه که تو اروپا داره اتفاق میفته اصلا اوضاع ایران مورد بحث نیست…متوجه نمیشم که چرا بعضیا ادای دایه ی مهربون تر از مادر رو درمیارن و میگن دارن جلوه ی اروپا رو بد میکنن..شما اگه واقعا نگران اروپایی که بیا یه حرکتی بزن اوضاعش درست شه…دوست عزیز شما چه بیای بگی وضع ایران اینطوره و اینطور چه نگی فرقی بحال اروپا و خشونت هایی که داره توش اتفاق میفته نداره…البته کار امثال شماها همش فرافکنی بوده ولی آدم عاقل که قدرت تشخیص داشته باشه بااین فرافکنی ها اصل موضوعو گم نمیکنه.

   #خشونت_علیه_زنان_در_اروپا

   Thumb up 0 Thumb down 0

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.