برای ازدواج هرگز به سراغ دو گروه نروید

بسیاری از مردم می گویند: همسرم مرا درک نمیکند!!! درک چه موقع صورت می گیرد؟

کد خبر: 13109
تاریخ انتشار : مهر ۱۵, ۱۳۹۳

آیا تفاهم داشتن در گذشته مهم است؟

یکی از معیارهایی که باید در ازدواج در نظر گرفت، گذشته افراد است. یعنی باید تشابهاتی بین گذشته شما با گذشته فردی که می خواهید با وی ازدواج کنید وجود داشته باشد. اگر این تشابهات وجود داشت، آن زمان است که شما به درک متقابل بهتری خواهید رسید.

بسیاری از مردم می گویند: همسرم مرا درک نمیکند!!! درک چه موقع صورت می گیرد؟ اگر گذشته فردی که می خواهید با وی ازدواج کنید، پر از ناز و نعمت بوده و در طول زندگی اش بالاتراز گل به او نگفته اند و در عین حال گذشته شما تماما درد و رنج و زحمت بوده و دائم خون دل خوره اید، این مورد را رها کنید.

گذشته بسیار مهم است. این فرد نمیتواند شما را درک کند. زیرا نمیتواند بفهمد که شما موقعیت فعلی خود را به چه قیمتی به دست آورده اید. و تمام آنچه را که با زحمت به دست آورده اید جزو بدیهیات و لوازمات معمولی زندگی می داند. حتی گاهی بر اموراتی اصرار میکند که ممکن است باعث شود شما موقعیت فعلی، خود را نیز از دست بدهید. در حالیکه موقعیت فعلی، حاصل یک عمر تلاش شماست. پس در ازدواج به سراغ فردی بروید که گذشته ای نزدیک به شما داشته باشد و شما را درک کند.

برای ازدواج هرگز به سراغ دو گروه نروید:

  1. کسانی که در رفاه بی حد بزرگ شده اند و در خانه پدر هرچیز که می خواسته اند برایشان فراهم می شده است. اینگونه افراد هر چقدر هم برایشان تلاش کنی، خیلی راحت می گویند: خوب وظیفه ات است! هنر نکردی! هرکسی این کارها را انجام میده.

  2. کسانی که به هیچ وجه در زندگی محبت ندیده اند و استسقای محبت دارند؛ یعنی هرچه به او محبت کنید خیلی راحت به شما می گوید: چرا به من محبت نمیکنی؟

کسانیکه می خواهند با چنین افرادی ازدواج کنند باید دارای ویژگی های خاصی باشند که قطعا شامل ۹۰ در صد مردم نمی شود.

پس هیچ وقت در انتخاب همسر و برای داشتن زندگی نجیبانه با زیر پا گذاشتن اصول منطقی ریسک نکنید.

کاری از گروه خانواده باحجاب

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.