همسرم نیمی از ایمان من را کامل کرد

سال پیش من این مرد شگف انگیز را ملاقات کردم. کسی که بسیار مذهبی، بخشنده و عاقل بود. من احساس کردم که باید بیشتر تلاش کنم. فکر کردم که اگر او توانسته انقدر به دین واقعی نزدیک شود پس من هم می توانم. تلاوت قرآن و نماز خواندن را دوباره شروع کردم.

کد خبر: 23156
تاریخ انتشار : مرداد ۲۸, ۱۳۹۴

من در خانواده ایی به دنیا آمدم که مخلوطی از دین ها بود (پدرم یهودی و مادرم مسیحی بودند). از دید یهودی ها من مسیحی و از دید مسیحی ها یهودی بودم. پس تصمیم گرفتم به خودم برچسب نزنم و تنها می گفتم که من خدا را باور دارم و نیاز به دینی ندارم که این را ثابت کند. در دوران دبیرستان من مجبور شدم که روی موضوع زنان در اسلام تحقیق کنم. گرچه تنها تصوری که من داشتم این بود که زن در اسلام مورد اذیت و آزار همسرش قرار می گیرد؛ این به دلیل مشاهده رفتار همسایه مسلمانمان با همسرش بود. من بعدا فهمیدم که اشتباه می کردم. زنان دارای حقوقی در اسلام هستند. شاید خیلی بیشتر از همه ادیان دیگر و همه جا مردان بدی وجود دارند که از ایمانشان صرف نظر می کنند و خلاف آن عمل می کنند.

۴ ماه بعد من متعجب از خواب بیدار شدم و با خودم گفتم چه اتفاقی می افتد اگر من مسلمان شوم. بنابراین تصمیم گرفتم که به مسجد بروم. زمانی که آنجا بودم صدایی را شنیدم که زیباترین چیزی بود که تا آن لحظه در زندگی ام شنیده بودم. از همسر امام جماعت پرسیدم که این چیست و او پاسخ داد که این صدای همسرش است که در حال تلاوت قرآن است. خداروشکر آن روز من مسلمان به خانه برگشتم. تلاش می کردم که اسلام را صحیح دنبال کنم. اما بعد از یک سال خسته شدم و حجابم را برداشتم گرچه حجاب برای من یک یادآوری ثابت بود که الان چه کسی هستم و من را به ایمانم نزدیک می کرد. من تلاش کردم که دوباره آن را بپوشم اما والدینم پیروز شدند و من شکست خوردم.

سال پیش من این مرد شگف انگیز را ملاقات کردم. کسی که بسیار مذهبی، بخشنده و عاقل بود. من احساس کردم که باید بیشتر تلاش کنم. فکر کردم که اگر او توانسته انقدر به دین واقعی نزدیک شود پس من هم می توانم. دوباره شروع کردم به تلاوت قرآن و نماز خواندن. آن مرد الان همسر من است و من هیچ وقت نمی توانم قدردان او باشم به خاطر حمایتی که از من کرد و از من مسلمانی بهتر ساخت.

 

نوشته شده توسط فاطیما از پاناما

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.