زنان و دخترانی برفراز کفش ها

پاها قطعا در بحث زیبایی و جلوه‌گری از اعضای مهم و حساس بدن هر خانمی محسوب می‌شود که از جهت زیبایی، جذابیت، دلربایی و خودنمایی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. در بسیاری از سالن‏‌ها و شبکه‏‌های مُد هم، پا و تمامی متعلقات مرتبط با آن در بحث پوشش و زیبایی مد نظر قرار گرفته است. […]

کد خبر: 2350
تاریخ انتشار : مهر ۲۷, ۱۳۹۲

55

پاها قطعا در بحث زیبایی و جلوه‌گری از اعضای مهم و حساس بدن هر خانمی محسوب می‌شود که از جهت زیبایی، جذابیت، دلربایی و خودنمایی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. در بسیاری از سالن‏‌ها و شبکه‏‌های مُد هم، پا و تمامی متعلقات مرتبط با آن در بحث پوشش و زیبایی مد نظر قرار گرفته است.

باید بدانیم، از زیباترین بخش‌های بدن دختران پاهای آن‌هاست؛ از ران تا نوک انگشتان. تمامی این بخش‌ها برای مردان جذاب است. انحناهایی در این بخش وجود دارد که جذب کننده چشم هر بیننده‌ای است. برای همین است که دامن کوتاه و کفش پاشنه بلند بسیار مورد علاقه گروه دخترانی است که به دنبال جلب توجه هستند.

  17

چرا کفش پاشنه بلند،نه!

به همین خاطر اسلام پوشاندن پا حتی مچ و کف پا تا انگشتان را واجب دانسته، ولی پوشاندن دست را لازم نمی‌داند. چون دست‌ها شاید زیبا باشند ولی محرک جنسی شدیدی نیستند، ولی مچ و انگشتان پاها از تحریک بسیار بالایی برای مردان برخوردارند. انحنای پشت باسن، انحنای پشت ساق پا، قوزک پا، پاشنه پا، قسمت باریک پشت مچ پا، کف پا، انگشتان پا، ناخن پا و گودی کف پا همه از بخش‌هایی هستند که مردان با دیدن آنها لذت می‌برند. و البته علایق مردان مانند تمامی علایق بشری با هم متفاوت است و اگر کمی در اینترنت تحقیق کنید متوجه عمق این علایق می‌شوید. ونقشی که کفش پاشنه بلند در این میان بازی می‏‌کند، تشدید همه حالات فوق است.

به هر حال تحقیقات نشان داده که کفش‌‏‌های پاشنه بلند و حتی کفش‌‌های بدون پاشنه و برخی صندل‌‌ها که به خوبی نمایش‏‌‌گر انگشتان پا هستند نقش زیادی در جذابیت جنسی دارند.

این کفش‌ها با ایجاد تغییر در شیوه حرکت و فرم راه رفتن از جمله در ناحیه لگن، ران‌ها و پاها و حتی زانو‏ها و شانه‏ها تأکید بر جذابیت جنسی و زنانگی رابیشتر می‏‌کند.18

نتیجه تحقیقات

دانشمندان دانشگاه‌های اروپا بر طبق یک سری از آزمایشها به این نتیجه رسیدند که حتی بحث جذابیت این زنان در قضاوت افرادی که قادر به دیدن چهره و بدن آنها نیستند در گرایش آنها به جذابیت های جنسی این زنان اثر گذار است.

همچنین در این تحقیقات که در دانشگاه پورستموث انگلستان صورت گرفته با تصویر برداری از راه رفتن زنان به مدت ۴ دقیقه با انواع کفش‌های تخت و پاشنه‌دار حاضران با امتیاز دهی بر اساس جذابیت، متوجه شدند که میزان آرا در زنانی که کفش پاشنه‌دار به پا داشتند از درصد بالایی برخوردار بود.

عده‏‌ای با توجه یا بدون توجه به مطالب فوق باز هم اقدام به پوشیدن چنین کفش‏‌هایی بدون در نظر گرفتنن موقعیت مکانی می‏‌کنند و نکته جالب اینجاست که اگر درباره این موضوع جستجویی در فضای نت بکنیم صفحات مختلفی در ارتباط با راه کارهایی برای پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند می‌بینیم.

در تمامی این صفحات به شما توصیه می‏‌شود که حتما زمان زیادی را برای تمرین صرف کنید و در اتاق خودتان که کسی شاهد راه رفتن ناجور شما نیست، این کار را انجام بدهید. پس از آن راه رفتن بر روی سطوح سخت و سرامیکی را امتحان کنید و بعد از آن بالا و پایین رفتن ازپله را تمرین کنید و بعد از مهارت پیدا کردن در بیرون از خانه برای مدت کوتاهی از این کفش‌ها استفاده کنید و سپس در آخرین مرحله برای اینکه کاملا حرفه‏‌ای شوید حرکات موزون انجام دهید و به راحتی برقصید. و سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و رفتاری صمیمانه همراه با تمرین متمادی با پاشنه‌های مختلف!

به نظر شما تلفیق موارد فوق چه نتیجه‏‌ای ‏را در بر خواهد داشت؟

این طرز تفکر و خط مشی زندگی زنان و دختران را به راحتی در قالب مد سرگرم کرده و هر بار با بهانه پوشیدن کفشی خاص، لباسی خاص، نوع آرایشی، طرح ناخن و هر امری که به ظاهر او مربوط است؛ معطوف کرده و ذهن و وقت و انرژی او را در هر بار بیرون آمدن از خانه مشغول می‏‌کند.

در حالی که برخی به فکر پرتاب و بالا فرستادن موشک‌اند، برخی برای یک بیرون رفتن ساده درگیر هوا کردن خود بر روی کفش‌هایشان هستند.

 

19

 کاری از گروه دین و فرهنگ باحجاب

سایر مطالب این پرونده :

با دنده سنگین حرکت کنید 

کفش های مطلوب پیشوایان دین در ویترین های امروزی

کفش های آنلاین 

کفش هایی رنگی به سبک زندگی اسلامی

از چکمه های کارگری تا بوت‏های دلبری

نماد رسوایی

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.