آرایش های معنا دار

ادیان نیوز در خبری گرو های شیطان پرستی با رواج نمادها و علایم و پوشش و آرایش مربوط به این فرقه و... در پایتخت، در صدد جذب نوجوانان و جوانان می‌باشند....

کد خبر: 2364
تاریخ انتشار : مهر ۲۷, ۱۳۹۲

 این روزها وقتی از برخی مناطق (خصوصا بالای شهر!) گذر می‌کنیم با قیافه‌ها و طرز پوشش‌ها و آرایش‌های  عجیب و غریبی مواجه می‌شویم که دانسته و ندانسته  نشان از پیروی تفکرات  فرقه‌هایی  است که دارای اعمال، مناسک، آداب و سنن و اعتقادات پلیدی هستند. این گروه‌ها مبتنی بر خطوط فکری خود چنان مغز مخاطب را شستشو می‌دهند که وی حاضر به انجام هر کاری حتی خود کشی می‌شود!. فرقه‌هایی چون شیطان پرستی و فراماسونری دو نوع از این فرقه‌های نوظهورند که البته  تا حدی ریشه در عهد قدیم داشته و با دخل و تصرفاتی به  شکل کنونی در آمده‌اند. اینان از جمله غیراخلاقی‌ترین گروه‌ها هستند که با برخی اعمال عجیب و غریب، چندش‌آور و خشن، سعی در جذب افرادی دارند که اعتقادات محکمی نداشته و خواهان متفاوت بودن و جلب توجه در جامعه هستند!

آرایش و مد یکی از مهمترین ابزارهای فرقه‌هایی چون شیطان پرستی است !!!

 انتخاب نمادها، موسیقی‌ها،  فیلم‌ها، آرایشات خاص چهره و مو، پوشیدن لباس‌هایی با آرم‌ها و نمادهای مشخص، آیین‌نامه‌ها و حتی نوشتن کتاب‌های مقدس، از جمله اعمال گروه‌هایی چون کابالایی‌ها و شیطان‌پرستان است که در این مقاله مجال توضیح همه‌ی آنها نیست. و هدف ما در این‌جا آشنایی با نوع خاص آرایش‌های این گروه‌ها جهت آشنایی افرادی است که  که گاهاً  با چنین آرایشاتی در برخی فیلم‌ها و موسیقی‌های غربی و گاها آسیایی از قبیل کره و ژاپن مواجه شده و بدون آنکه بدانند منشاء این‌ها از کجاست و این فرقه‌ها چه اهداف و نظراتی دارند به تقلید از آنها پرداخته و با استفاده از این نمادها یا آرایش‌های خاص در بین افراد جامعه خود نمایی می‌کنند !

طبق آمار، بیش از ۹۰ درصد افرادی که از این نمادها و آرایش‌ها استفاده می‌کنند از منشاء و معنای آن بی‌خبر بوده و شاید اگر بدانند اعتقادات سازندگان این فرقه‌ها چقدر پست و بی‌مایه و غیر انسانی است به هیچ‌وجه از آنها تقلید نخواهند کرد !

توضیح برخی از نمادها و آرایشات خاص

تاتو (خالکوبی) و تیغ زنی  :ایجاد نقوش خاص و ماندگار بر روی پوست یا تراشیدن قسمتی از پوست توسط تیغ، نقوش برگرفته از نمادهایی از قبیل ستاره پنج پر (نماد رژیم صهیونیستی) ، دو مثلث وارونه قرار گرفته روی هم، صلیب شکسته معکوس، عکس یک بز وحشی داخل یک دایره، نماد(x) ، عدد ۶۶۶)) و نماد یک چشم (که امروزه به وضوح در بسیاری از فیلم‌ها و حتی برنامه کودک‌های غربی دیده می‌شود!! ) و بسیاری از مردم آگاهی ندارند که این چشم شیطان است! قابل ذکر است که اگر تاتو با سوزن آلوده انجام شود یک عامل اصلی برای ابتلا به ایدز و هپاتیت خواهد بود.

پیرسینگ (سوراخ کاری اعضای بدن ): که در آن اعضایی مثل گوش،  ابرو، بینی، زبان، ناف و …. را سوراخ می‌کنند و گاهاً توسط بازیگران معروف هالیوودی مورد استفاده و تشویق قرار گرفته و برخی افراد بدون آشنایی با منشاء آن، دست به این عمل زشت می‌زنند !

ایمپیلنت: با قرار دادن نماد های مذکور در زیر پوست ارادت خود را به شیطان نشان می‌دهند!!

آرایش ها و زیور آلات مخصوص

آرایش‌های بسیار غلیظ و خوف آور و با شکل کاملاً خاص،

 سفید یا قرمز کردن کل صورت و سیاه کردن دور چشم تاتوی چشم

                                              1 2

و استفاده از مدل ‌های عجیب مو

پوشیدن لباس بلند سیاه و پاره و حتی بلند کردن موی سر پسران و جواهرات زینتی که برگرفته از نمادهای ذکر شده است، اعمالی چون بزرگ کردن و تیز کردن گوش با عمل جراحی، دو نیم کردن زبان و دوختن مجدد آن و از این قبیل اعمال مازوخیستی چندش آور . که برای جلب رضای این دشمن قسم خورده انسان، انجام می‌دهند.

                  3

برخی اعتقادات این فِرَق       4

جالب این‌جاست که این گروه ها برای جلب بیشتر جوانان، برخی امور مورد قبول ادیان توحیدی را وارد دستورات دینی خود کردند و گروه‌هایی با عنوان “عرفان کیهانی” با دعوت به معنویت و وعده‌هایی از ملاقات خدا!! یا وعده کسب آرامش روحی و فکری! حضور پیدا کرده‌اند که این امر باعث جلب  برخی جوانان کم تجربه و با پایه اعتقادی ضعیف می‌شود. یا گروه‌هایی از قبیل شیطان‌پرستان، شیطان را به عنوان الههء تاریکی می‌پرستند و اعتقاد دارند این نیروی شر،  قدرتی بالاتر و موثرتر از نیروهای خیر دارد!! آن‌ها مخالف هرگونه صفت انسانی  بوده  اخلاق را بر خلاف باورهای خود می‌دانند و با تکیه بر اصل لذت طلبی معتقدند :” از هر لذتی در هر کجا باید بهره برد و دیگر زمان خدا باوری به پایان رسیده “!!

اعمال کریهی چون همجنس گرایی، خون خواری، نوزاد خواری، کشتن دختران باکره و در نهایت خود کشی از جمله اعمال آنها بوده که هدفی جز نابودی ذهن و روح و حتی جسم ندارند .

                                           5

چه باید کرد ؟

با توجه به این‌که اکنون ۷۰ فرقه در کشورمان به صورت زیر زمینی فعالیت می‌کنند!!! اینک این وظیفهء دین‌شناسان و عرفان‌شناسان واقعی است که با معرفی عرفان‌های الهی و علوی راه را بر تقلید جوانان از این عرفان‌ها و گروه‌های شیطانی ببندند و حال که شما خواننده‌ی فهیم با نمادها و آرایشات خاص و اعتقادات این گروه‌ها تا حدی آشنا شدید لازم است، اگر با افرادی که کورکورانه از این فرقه‌ها تقلید می‌کنند مواجه شدید، آن‌ها را با مقصد شوم این فرقه آشنا سازید. چه بسا جوانانی که بدون هیچ‌گونه آگاهی از اهداف شوم این گروه‌ها، به تقلید از آن‌ها پرداخته و اگر برای آن‌ها توضیح داده شود که انتهای راه کسی که به تقلید از این گروه‌ها بپردازد پوچی محض و انحطاط است، دست از این کارها بکشند و با ارتقاء انسانیت خود به جای پر و بال دادن به بعد حیوانی، و با جلب رضای خداوند کریم به جای جلب شیطان رجیم خود را از افتادن در منجلاب و نابودی رهایی بخشند.

چراکه “نیرنگ شیطان ضعیف است (نساء۷۶)”  “سلطه ای بر اهل ایمان ندارد(نحل ۷۹)” “سلطهء او فقط بر کسانی است که به او دل سپرده و فرمانش را می‌پذیرند و او را شریک پروردگارشان می‌پندارند( نحل ۱۰۰ )”.

 

کاری از گروه سبک زندگی با حجاب

ارسال
چاپ
12 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه