کانالی با 22000 عضو در تلگرام که شما را عاشق همسرتان می کند

 در این کانال دو خانم ایرانی الاصل مسیحی که در مالزی زندگی می کردند و عضو گروه بودند مسلمان شدند. همچنین وکلایی که عضو گروه بودند اطلاع دادند که بسیاری از موکلین آن ها که طلاق گرفته بودند و زندگی های بسیاری از طلاق نجات پیدا کرده است.

کد خبر: 25848
تاریخ انتشار : آبان ۷, ۱۳۹۴

پیش از این مقاله ای با عنوان گروهی در تلگرام که شما را عاشق همسرتان می کند، نوشته شد که در آن به معرفی گروه هایی در تلگرام با محوریت خانواده و همسر داری موفق می پرداخت. گروه هایی مانند همسران بهشتی و زندگی دینی که در اقدامی جالب به تشکیل گروهی مجزا به نام قرار عاشقی پرداختند که به دلیل استقبال بی سابقه در نهایت گروه به صورت کانال قرار عاشقی درآمد. مقاله گذشته با استقبال مخاطبان بسیاری مواجه شد و بسیاری از دوستان درخواست معرفی لینک و عضویت در گروه را داشتند. با پیگیری های انجام شده متوجه شدیم که این گروه چله جدید قرار عاشقی را از روز عاشورا شروع کرده است. به همین بهانه صحبتی با سرکار خانم قرقچیان، مدیر محترم برنامه قرار عاشقی، انجام شد.

 

قرار عاشقی ایده خامی که تبدیل به واقعیت شد

 

خانم قرقچیان مدیر گروه چله قرار عاشقی در پاسخ به این سوال که شروع این برنامه از کجا و چطور کلید خورد بیان داشت: «شروع برنامه چله عاشقی از یک ایده خام بود که به ذهن خودم رسید. ابتدا فقط متن می نوشتم و در گروه می گذاشتم. اما بازخوردهایی که دیدم بسیار جالب بود. این مطالب آنقدر مخاطب را جذب کرده بود که اکثراً اعضای گروه درخواست می کردند که ابتدا مطالب قرار عاشقی گذاشته شود بعد مطالب دیگر. به همین دلیل با سرکار خانم مظاهری تصمیم گرفتیم که این کار را به صورت هدف دار ادامه دهیم. بنابراین برای هر روز موضوعی توسط خانم مظاهری انتخاب می شد و ایشان صوتی را مرتبط با آن موضوع برای گروه آماده می کردند. من هم مطالبی را آماده می کردم و این مطالب به همراه صوت های مختلف در بین گروه ها که تعدادشان به ۲۵۰ گروه رسیده بود، توسط مدیران گروه ها به اشتراک گذاشته می شد. همچنین اسم این برنامه را قرار عاشقی گذاشتیم تا جوان پسند باشد. چرا که ما بیشتر به دنبال جذب و نجات زندگی جوانان هستیم. برای این برنامه دو هدف اصلی را مدنظر قرار دادیم:

۱- انجام واجبات و ترک محرمات.

۲- ایجاد ارتباط صمیمی بین خانواده ها و زوجین.

 

قرار عاشقی و مسلمان شدن دو خانم مسیحی ایرانی الاصل

 

ایشان در ادامه بیان داشتند: «به لطف خدا بازخوردهای بسیار خوبی از اجرای فاز اول این برنامه گرفتیم. دو خانم ایرانی الاصل مسیحی که در مالزی زندگی می کردند و عضو گروه بودند مسلمان شدند. همچنین وکلایی که عضو گروه بودند اطلاع دادند که بسیاری از موکلین آن ها که طلاق گرفته بودند و زندگی های بسیاری از طلاق نجات پیدا کرده است.

همین مسئله باعث شد که تصمیم به اجرای فاز دوم چله عاشقی بگیریم. بسیاری از خانم ها از ما خواستند که این برنامه را برای آقایان هم اجرا کنیم. به همین دلیل در فاز دوم تصمیم گرفتیم این چله را برای آقایان هم داشته باشیم تا آن ها نیز بتوانند از این برنامه استفاده کنند.»

 

قرار عاشقی

.

خانم های بد اخلاق، آقایان خیانتکار و شروع چله دوم قرار عاشقی

 

ایشان بیان کردند که طی یک نظر سنجی که در بین اعضای کانال های خانم ها و آقایان انجام شد بیشترین مشکل آقایان، بد اخلاقی همسرانشان در خانه و بیشترین مشکل خانم ها خیانت شوهرانشان در شبکه های اجتماعی است. هم اکنون کانال قرار عاشقی خانم ها  با ۱۵ هزار عضو و کانال آقایان با ۷هزار مشغول به فعالیت بوده و به گفته مدیر کانال فاز دوم چله قرار عاشقی از روز عاشورا شروع به کار کرده است.

 

قرار عاشقی، قراری برای  عاشق شدن خانواده ها

 

کانال قرار عاشقی به مدیریت خانم قرقچیان با استفاده از کارشناسان مختلف همچون خانم مظاهری و… با رویکردی دینی توانسته مخاطبان بسیاری را همراه خود کرده و صمیمیت و رفاقت را در میان زوج های بسیاری زنده کند. این کانال با ۱۵ هزار عضو خانم ها و ۷هزار عضو آقا دارای یک برنامه چهل روزه است؛ که در طی این مدت سعی در آموزش و ترویج و تبلیغ مهارت های مختلفی دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

◄ایجاد انگیزه و تقویت باورهای دینی :اتوصیه به خواندن نماز اول وقت، قرائت روزانه قرآن، دعای عهد و.. وضو گرفتن برای ورود به آشپزخانه و پخت و پز، قرائت روزانه سوره یاسین و دمیدن بر آب و استفاده روزانه برای آرامش اعضای خانواده و..

 

قرار عاشقی

◄ ایجاد صمیمیت و تصحیح ارتباط با خانواده همسر

 

قرار عاشقی

◄کمک به گرم شدن رابطه زوجین: از طریق گذاشتن پیامک های عاشقانه در گروه و تشویق به تزیین غذا برای همسرو گرفتن عکس از ناهار و شام عاشقانه و غافلگیر کردن زوجین در مواقع مختلف مانند جشن تولد و سالگرد ازدواج و …

 

قرار عاشقی

◄تصحیح باور زنان نسبت به کار منزل و همسرداری و تقویت باورجهاد نسبت به کار منزل

◄آموزش های تکنیک های مختلف برای توانمندی همسران در برقراری ارتباط مناسب مانند تکنیک های برای بهبود رابطه جنسی، توصیه های علمی برای کنترل خشم، کسب آرامش و…

 

قرار عاشقی

 

در پایان خانم قرقچیان ابراز امیدواری کرد که کانال قرار عاشقی در حد توان خود  بتواند در جهت رفع مشکلات خانواده های ایرانی گام های محکمی بردارد و در این مسیر برای بهبود روابط زوجین و گرمی کانون خانواده موفق باشد. ما نیز امیدواریم که فعالیت های ارزشمند این گروه در جهت بهبود روابط خانوادگی و کاهش آمار طلاق موثر باشد. شما می توانید برای عضویت در کانال قرارعاشقی از طریق لینک های زیر اقدام کنید:

 

لینک کانال قرار عاشقی ویژه بانوان:

https://telegram.me/ghararasheghi2

لینک کانال قرار عاشقی ویژه آقایان:

https://telegram.me/ghararasheghi1

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه