معذرت خواهی وارونه روزنامه وطنی از خانم بازیگر

جایزه بهترین تکنسین فتوشاپ در خاورمیانه تقدیم می شود به....

کد خبر: 27511
تاریخ انتشار : آذر ۹, ۱۳۹۴

در همه جای دنیا عقل و منطق اینطور حکم می کند؛ کسی که اشتباه کرده معذرت خواهی کند و دیگران عذر او را بپذیرند و اشتباهش را ببخشند. اما چه اتفاقی ممکن است باعث شود که این مسئله تغییر کند؟! یعنی کسی که اشتباه کرده حق به جانب حرف بزند و دیگران را که اتفاقاً خواسته اند اشتباه او را بپوشانند محکوم کند و در موضع معذر خواهی قرار دهد؟

هفته گذشته نشستی با عوامل سریال خانگی شهرزاد در پردیس سینمایی ملت برگزار شد که متأسفانه بازیگران زن این سریال خلاف قانون حجاب، با پوششی نامناسب در این نشست خبری شرکت کردند و از هیچ کس بابت این نوع پوشش تذکری نشنیدند. داستان از آنجایی شروع شد که گزارش این نشست در روزنامه ایران به چاپ رسید. اهل رسانه از این نکته کاملاً مطلع هستند که هر گزارشی نیاز به تصاویری برای مستند سازی دارد. اما متأسفانه حجاب بازیگران زن این سریال نامتعارف و خلاف قوانین کشور بود و جایی برای منتشر شدن در یک روزنامه وزین را نداشت. به همین دلیل این روزنامه با فتوشاپ اقدام به اصلاح تصاویر این نشست خبری نمود تا بلکه بتواند آن را به چاپ برساند.

خبر نشست با تصاویر فتوشاپ شده بازیگران به چاپ رسید. اما واکنش بازیگر فتوشاپ شده به جای عذرخواهی بابت پوشش نامناسبش، این بود که خود را در موضع حق ببیند و این عمل را مسخره کند و در صفحه اینستاگرام خود این طور بنویسد:

جایزه بهترین تکنسین فتوشاپ در خاورمیانه تقدیم می شود به….

 

عذرخواهی از عوامل شهرزاد

 

به دنبال واکنش این بازیگر نسبت به اقدام درست و به جا، متأسفانه این روزنامه عقب نشینی کرده و این کار را یک خطای سهوی در اصلاح عکس دانسته و بابت این اتفاق از شخص خانم بازیگر عذر خواهی کرده و عکسِ بدون سانسوری نیز از ایشان منتشر کرد.

 

عذرخواهی از عوامل شهرزاد

 

کاش کسی به یاد خانوم بازیگر می آورد که اینجا یک کشور اسلامی با قانون حجاب است. پس اگر قرار باشد کسی بابت رفتار نادرستش معذرت خواهی کند، آن شخص خود ایشان است. چرا باید در یک کشور اسلامی کار به فتوشاپ حجاب برسد، آن هم فتوشاپ حجاب افرادی که به نوعی الگو محسوب می شوند؟ و چرا باید یک روزنامه ملی بابت اقدام درستش در اصلاح رفتار نادرست یک بازیگر از او معذرت خواهی کند؟ این عقب نشینی چه دلیلی می تواند داشته باشد؟ کجای دنیا این کار یک عمل منطقی است؟

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه