وقتی روسری برای آمریکایی ها مهم تر از آزادی است

این که کسی مقابل دوربینی، حجاب خودش را برداشت هیچ اتفاق تازه‌ای نیست، غیر محجبه در عالم زیاد است و این ها هیچ اثری هم در عالم نگذاشته‌اند. این حجاب است که در عالم اثر دارد. این حجاب است که امروز برای بشریت حرف نو شده است. اگر کسی غیر محجبه بشود، تازه می‌شود یکی مثل دیگری، یکی مثل همه، و مثل دیگری بودن که هنر نیست و هیچ خاصیتی در جهان ایجاد نمی‌کند.

کد خبر: 30062
تاریخ انتشار : دی ۳۰, ۱۳۹۴

اگر اخبار روزهای اخیر را دنبال کرده باشید، حتماخبر بازداشت تفنگداران آمریکای توسط سپاه که با معذرت خواهی رسمی دولت آمریکا و نشان دادن اقتدار نظامی ایران تبدیل به تیتر اول خبرگزاری های دنیا شد را شنیده اید. اتفاقی که در کنار دادن حس غرور و اقتدار ملی به ایرانیان با واکنشی متفاوت از سوی نماینده جمهوری خواه کنگره و سرهنگ بازنشته نیروی هوایی آمریکا، خانم “مارتا مک سالی”مواجه شد. خانم سالی در اظهارات خود نسبت به پوشاندن حجاب بر سر تفنگدار زن آمریکایی اعتراض کرد و با بیان جمله «مجبور شدن ملوان زن آمریکایی به پوشاندن سرش در بازداشت ایران، بسیار خشم آور است» عکس العملی متفاوت از دیگر واکنش ها از خود نشان داد. به راستی این تکه پارچه که در مفهوم عرفی خود اصلاً مصداق حجاب نیز نمی تواند باشد آن هم با وجود مسایلی مهم تر مانند آزادی تفنگداران تا این حد مهم بوده که سبب برانگیختن خشم این نماینده آمریکایی شود؟ به راستی و به قول حجت الاسلام پناهیان دلیل این همه خشم و کینه دشمنان ما نسبت به حجاب برای چیست؟

 

روسری آمریکایی

 

شاید بارها و بارها این سؤال را شنیده باشیم که چه چیزی باعث شد که سرزمین پهناور آندلس با آن شکوه و عظمت ۸۰۰ ساله نه در جنگ رو در رو با شمشیر و لشگرکشی مستقیم، که از درون و توسط ساکنان این سرزمین زمینه پاشیده شدنش فراهم شود؟ سؤالی که بدون تأمل وتنها به دلیل شنیدن مکرر به آن پاسخ دادیم: شراب و استفاده از زنان فاسدِ بدحجاب.

شما را همین لحظه دعوت می کنم به تأملی کوتاه در حوادث ۵۰ سالِ اخیر، حوادث کشورهایی مانند ویتنام و کوبا تا امروز افغانستان، عراق و سوریه؛ کشورهای که صرف نظر از نام دشمنانشان که می خواهد آمریکا و هم پیمانانش باشد_که همیشه و همه جا و در هر ظلمی یک پای قضیه هستند_ یا هر کشور دیگری، در هر حال مورد تجاوز و حمله نظامی دشمنان خود به بهانه ای مختلف ماننددست یابی به ذخایر نفتی و ثروت، ازبین بردن اعتقادات و… قرار گرفتند و با وجود ضعف نظامی توانستند تا جای ممکن تمامیت ارضی خود را حفظ کنند. اگر قیاس ساده ای داشته باشیم  به این نکته می رسیم که ملت ها در طول تاریخ توانسته اند با وجود امکانات محدود در مقابل حمله نظامی و رو در روی با دشمن ایستادگی کنند اما تجربه اندلس که بحق کوچک هم نیست ثابت کرده است که در مقابل حمله پنهان فرهنگی و فاسد شدن زنان و مردانش نتوانستند مقاومت کنند و با پاشیدن از درون، تمامیت ارضی خود را از دست داده اند.

حالا می توان جواب این سؤال را دانست که چرا دشمن تا به این حد نسبت به همین یک تکه روسری حساس است؟ چرا آن ها با گسترش حجاب در جوامع تا این اندازه مشکل دارند؟ و چرا آن ها این‌قدر از حجاب در کشور خودشان ترس دارند در حالی که بنا بر مبانی خودشان تصریح کرده‌اند که پوشش آزاد است؟

 

غیر محجبه در عالم زیاد است، مثل دیگران شدن هنر نیست

 

دشمن همیشه از تجربه گذشته خود نهایت استفاده را می کند و راز تسلط بر مردان و نابودی یک ملت را به خوبی درک کرده و دانسته که داشتن پوشش و حجاب در واقع یک ویترین است و پشت این ویترین مسئله ای دیگری است به نام حیا که علت حجاب و بازدارنده و نگه دارنده زنان از اغوا گری شیطان و افتادن در دام دنیایی پر زرق و برقی است که غرب برای زنان ساخته است.

آمریکا و هم پیمانانش که با تحمیل جنگی  هشت ساله بر ایران نتوانست دوباره جزیره ثبات خود را در جنگی نظامی پس بگیرد به سراغ تاکتیک قدیمی خود یعنی گسترش فساد و مشغول کردن جوانان به روابط و مسائلی که انسان‌ها را در حدغریزه نگه می‌دارد، رفته و از هیچ تلاشی در این سی و اندی سال فروگذار نکرد. آن ها که از سر کردن یه تک پارچه به عنوان حجاب بر سر شهروند خود که اختیاری هم در این زمینه نداشته خشمگین می شوند، برای نابودی همین یک تکه پارچه تلاش های بسیاری از راه اندازی هزاران شبکه ماهواره ای فیلم ها و مجلات و… تا جلوه دادن بی حجابی به عنوان نمادی از زیبایی و روشنفکری داشتند.

 

روسری آمریکایی

 

به طوری که  در سال های اخیرو در راستای رسیدن به هدف خود که شکستن مقاومت مردم ایران است از طریق فریب زنانی از بین سیاسیون و بازیگران که چهره های شناخته شده برای جوانان هستند وارد عمل شدند و تطمیع و کشف حجاب برخی از نابازیگران در ماه های اخیر و حضور آن ها در برنامه های زنده و فیلم های سینمایی شبکه های مانند جم در همین راستا است.

 

روسری آمریکایی

دیلی میل: روزی در یکی-دو دهه آینده، ساختمان کلیساهایSt George و St Mary مملو از عبادت‌کننده‌ خواهند شد. اما عبادت‌کننده‌هایی که دیگر مسیحی نیستند!!!

اما به راستی کشف حجاب این افراد در مقابل جریان و موج اسلام گرایی که اخیرا در دل تفکر غرب  و در میان زنان و دختران  غربی به راه افتاده است تا چه اندازه در تبلیغ و ترویج بی حجابی می تواند موثر باشد؟

حجت الاسلام پناهیان این تأثیر را ناچیز دانسته و بیان داشتند: «این که کسی مقابل دوربینی، حجاب خودش را برداشت هیچ اتفاق تازه‌ای نیست، غیر محجبه در عالم زیاد است و این ها هیچ اثری هم در عالم نگذاشته‌اند. این حجاب است که در عالم اثر دارد. این حجاب است که امروز برای بشریت حرف نو شده است. اگر کسی غیر محجبه بشود، تازه می‌شود یکی مثل دیگری، یکی مثل همه، و مثل دیگری بودن که هنر نیست و هیچ خاصیتی در جهان ایجاد نمی‌کند.»

 

روسری آمریکایی

به گزارش روزنامه The Sun، چاپ لندن، سالانه ۵۰۰۰ انگلیسی به اسلام گرایش پیدا می‌کنند. نیمی از این افراد سفید پوست بوده، اما ۷۵ درصد آن‌ها زن هستند

با وجود تمایل بیش از پیش زنان غربی به حجاب که اخبار آن را هر روز شاهد هستیم و با آگاه شدن زنان به خصوص در غرب نسبت به ستم تاریخی که در حق آنان شده و با قوت و قدرت گرفتن این موج اسلام گرا و علاقه مند به حجاب، هیچ قدرتی توان مواجه شدن با این موج سهمگین را نخواهد داشت و خشم دشمن نیز از روی آوردن زنان در جای جای دنیا به حجاب اسلامی _به اذعان خود رسانه های غربی _کاری را از پیش نمی برد، حال دشمنان هر چقدر بخواهد عصبانی باشد. اصلا به فرموده حضرت امام خمینی (ره)  بگذارید دشمن از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.