سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی / بازدید شخصیت‌های داخلی و خارجی از سایت باحجاب

سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در حالی به کار خود پایان می‌دهد که افراد زیادی از شخصیت‌های داخلی و خارجی در آن شرکت داشتند. کارشناس آلمانی: از وضعیت ظاهری برخی از زنان در ایران در تعجبم و متأسف!

کد خبر: 31451
تاریخ انتشار : بهمن ۲۸, ۱۳۹۴

به گزارش باحجاب، سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در حالی به کار خود پایان می‌دهد که افراد زیادی از شخصیت‌های داخلی و خارجی در آن شرکت داشتند.

 

کارشناس آلمانی: از وضعیت ظاهری برخی از زنان در ایران در تعجبم و متأسف!

 

در این نمایشگاه فعالان فرهنگی زیادی با ارائه محصولات خود شرکت داشتند و از جمله آنها غرفه سایت باحجاب در بخش رسانه‌های برخط بود که با ارائه کارتون‌ها و پوسترهای خود به صورت منطقی و یا طنز اجتماعی نظر بسیاری را به خود جلب کرده بود و از همه جالب‌تر تحسین یک کارشناس آلمانی را در پی داشت که از وضعیت برخی از زنان در ایران از نظر ظاهری در تعجب بود و اظهار تأسف می‌کرد.

وی ضمن بیان دوستانه بودن برخورد ایرانی‌ها، اشاره داشت که در کشورهای اروپایی هم زنان بالعکس تبلیغات از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و در تعجبم که زنان ایران با وجود حجاب و شأنی که در اسلام برای آنها وجود دارد، چرا به سمت نادرستی کشیده شدند و از سوی دیگر بسیاری از زنان اروپایی به اسلام رو می آورند و آرزوی دیدن ایران را باوجود تبلیغات رسانه‌ای منفی دارند.

 

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

بازدید سردار عزیز جعفری و زهره طیب زاده از غرفه باحجاب

 

همچنین از غرفه با حجاب سردار “محمدعلی عزیز جعفری”، فرمانده کل سپاه پاسداران، بازدید کرد و ضمن تقدیر از این حرکت فرهنگی برای این سایت و تمامی زنان محجوب و موفق ایرانی آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

همچنین نماینده مجلس شورای اسلامی، “زهره طیب‌زاده” با تشویق حضور زنان دغدغه‌مند در عرصه فضای مجازی و جنگ نرم، برای تمامی افرادی که شناخته شده و یا ناشناخته در راه تقویت فرهنگ صحیح، قدم برمی‌دارند دعا کرد و گفت توفیق روزافزون را از درگاه خداوند منان، خواستارم.

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

دکتر حسن عباسی: سایت باحجاب نیاز به معرفی بیشتر دارد

 

رئیس اندیشکده یقین و استراتژیست، “حسن عباسی” با ابراز خرسندی خود از وجود سایت‌های انقلابی، اظهار داشت: خوشحالم که در راستای حجاب و حفظ این اصل جدایی ناپذیر از انسان، سایت باحجاب مشغول به فعالیت است و البته نیاز به معرفی بیشتر دارد چرا که مطالب از کیفیت مطلوب برخوردارند و نکته حائز اهمیت این هست که تلاش شود تا غیر محجبه‌ها نیز به این سایت سوق پیدا کنند.

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

حضور بی تکلف حاج آقا شجونی

 

حجت الاسلام‌ “جعفر جوادشجونی”،  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، با حضوری بسیار گرم و بی تکلف، بدون گذاشتن منت در غرفه‌ها حاضر می‌شد و دعوت سایت باحجاب را هم پذیرفت و این یار نزدیک امام خمینی (ره) برای تمامی مسلمانان دعای خیر کرد.

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

حجت الاسلام ماندگاری: دشمن فهمید اگر دامن زن بی‌حیا شود، مردی به معراج نرود

 

“حجت الاسلام ماندگاری”، این روحانی سرشناس و سخنران محبوب برنامه “سمت خدا” در نمایندگی سایت باحجاب در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، بیان داشت: زن نقش تربیت کننده و جامعه‌ساز را دارد و بر این اساس بود که امام عزیز فرمودند: “از دامن زن مرد به معراج رود” ما دوستان امام، به جای آنکه از این فرمایش امام راهکار بگیریم و از عفت و حیای خود حفاظت کنیم، متأسفانه دشمن راهکار گرفت و فهمید اگر دامن زن را بی‌حیا کند دیگر از این دامان مردی به معراج نخواهد رفت و این هردو انسان تعالی بشری نخواهند داشت.

وی ادامه داد: ما اگر بدانیم که سلامت جامعه به سلامت بانوان است و سلامت بانوان به فرهنگی عفاف و حجاب، جامعه مترقی دنیوی و معنوی خواهیم داشت، ان‌شالله که حضرت زهراسلام الله علیها دعای گوی شماست.

 

نمایشگاه رسانه های دیجیتال

 

 

کارگردان قلاده‌های طلا از همسر مدافع حرم تقدیر کرد

 

“ابوالقاسم طالبی”، کارگردان محبوب کشورمان که در کارنامه کاری خود فیلم‌هایی مانند ” دست‌های خالی” و ” قلاده‌های طلا” را ثبت کرده با حضور سرزده در سایت باحجاب در خصوص این سایت پرسش‌هایی را داشت و از دردست داشتن کار جدید در عرصه فیلم‌سازی خبر داد و از همسر شهید مدافع حرم” شهید طباطبایی مهر” تقدیر کرد.

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

استقبال مردم از پوسترها و کارتون های باحجاب

 

و از همه مهمتر حضور مردم در این نمایشگاه بود و نظرات  و راهکارهایی که در اختیار این سایت گذاشتند و از کارتون‌ها و پوسترهای این سایت بازدید فراوانی به عمل آمد.

 

نمایشگاه رسانه ها ی دیجیتال

 

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.