متکی:حرف پاک، لاجرم بر دل نشیند

متکی با حضور درغرفه باحجاب، در خصوص سایت با حجاب و عواملش اظهاراتی داشت و گفت: یک بانوی محجبه باید در تمامی سطوح جامعه باشد با چادرش بدون آنکه کلامی بگوید، تشخصش را به همه ثابت کرده و حجابش با دیگران صحبت می کند.

کد خبر: 31548
تاریخ انتشار : بهمن ۲۸, ۱۳۹۴

به گزارش باحجاب، منوچهر متکی، وزیر اسبق امور خارجه ایران در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی حضور پیدا کرد.

متکی با حضور درغرفه باحجاب، در خصوص این سایت و عواملش اظهار داشت: در ابتدا  از اینکه  احساس تکلیف کردید تا یک نماد اسلامی را حفظ کرده و گسترش دهید. هم خودتان و هم غرفه‌ای که در ان تلاش دارید بسیار ارزشمند هست و به عنوان یک برادر مسلمان لازم می دانم که تشکر کنم.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم که با بهره‌گیری از کلام قرآن، معصومین و امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب (حفظه) بتوانید بهترین نفوذ را داشته باشید. نه فقط در بحث حجاب بلکه در بحث جایگاه، تشخص و نقش زن  اثر داشته باشید که البته حجاب در باب تشخص زن هست و از این منظر به مطالب بپردازید.

 

متکی:حرف پاک، لاجرم بر نشیند

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی سابق با تأکید براینکه خود شما با حفظ تشخص به عنوان یک زن مسلمان ملتزم به اسلام باید در عرصه‌های فرهنگی دیده شوید و شناخته، اظهار داشت: کلام خدا بر قلوب می‌نشیند مخصوصا وقتی دل های پاک و دغدغه‌مند این را بیان کند، لاجرم بر دل نشیند.

وی افزود: نکته دوم این هست که کونوا دُعاهً لِلنّاسِ بِغَیرِ ألسِنَتِکُم بر این اساس یک خانم محجبه با حضور در سطوح مختلف جامعه، بدون اینکه صحبت کلامی کند با حجابش با مردم صحبت می‌کند و به آنها آرامش می‌دهد. نکته سوم دعای ما برای شما و تمامی فعالین در بخش فرهنگی است.

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.