قدرت حجاب بیشتر است یا بی حجابی؟!

از دیدگاه حجت الاسلام پناهیان این گونه مطرح می شود که «حجاب اهمیت دارد، بی حجابی هم اهمیت دارد». اهمیت حجاب بیشتر است یا بی حجابی؟ اهمیت، ضرر و فایده را نمی‌گوییم. به قول شهید مطهری پوشش بگوییم نه حجاب. اهمیت این ضررها بیشتر است یا اهمیت این منفعت ها؟ اهمیت ضرر بی حجابی کمتر […]

کد خبر: 338
تاریخ انتشار : تیر ۱۸, ۱۳۹۲

از دیدگاه حجت الاسلام پناهیان این گونه مطرح می شود که «حجاب اهمیت دارد، بی حجابی هم اهمیت دارد». اهمیت حجاب بیشتر است یا بی حجابی؟ اهمیت، ضرر و فایده را نمی‌گوییم. به قول شهید مطهری پوشش بگوییم نه حجاب. اهمیت این ضررها بیشتر است یا اهمیت این منفعت ها؟

اهمیت ضرر بی حجابی کمتر از اهمیت فایده حجاب است.Safe6344606407561

یعنی چی؟ مقایسه اینها ربطی به هم دارد؟

امروز این قدر که بی حجابی می تواند علیه دین اقدام بکند، علیه حق و حقیقت، علیه کیان انقلاب، علیه نظام جمهوری اسلامی، علیه ترویج دین و معنویت در عالم، توسعه و رشد و تعمیق معنویت در عالم، اثر بی حجابی در مورد اینها خیلی کمتر از یک مقدار حجاب در ریشه کن کردن  بنیاد فساد و ابتذال و کفر و استکبار در عالم است.

قدرت حجاب در آباد کردن دلهای عالم خیلی بالاتر از قدرت بی حجابی در از بین بردن آبادانی معنوی است.

چون ما به پایان بی حجابی رسیده ایم. اگر به موقعیت شروع ترویج بی حجابی رسیده بودیم می گفتیم خطر بزرگی است اما حالا نه. الان هر کی بی حجاب بشود، هیچ اتفاق تازه ای نیفتاده، یک قطره ای به اقیانوس بی‌حجاب ها اضافه شده که این قطره در اقیانوس اصلاً حساب نمی شود، هیچ اثری انگار ندارد. ولی وقتی کسی محجبه می‌شود شما می توانید اثرش را در عالم احساس کنید. لذا یک خانم، یا یک گروه از خانم ها در دانشگاه با حجاب مقتدرانه خودشان می توانند اثری روی دانشگاه و یا در جامعه بگذارند که هزار تا بی حجاب نمی توانند این اثر را به نفع بی دینی بگذارند.

شما داستان محجبه ای که در آلمان در دادگاه به شهادت رسید شنیدید، این خبر را حجاب تولید کرد. بی‌حجابی خبر تولید نمی کند. وقتی که خبرنگار آلمانی و فرانسوی در افغانستان مصاحبه می کند می گوید طالبان که رفته اند چرا شما دست از حجابتان بر نمی دارید، مگه اجباری نبوده برای شما؟ (اون هم حجاب طالبانی که مورد تأیید و نظر اسلام به نظر ما نیست) او عنوان می کند که من خودم علاقه دارم، من اصلاً روحم نمی تواند از حجاب جدا بشود. آمریکا هم بیاید خودش بخواد ما را بی حجاب کند مقاومت می کنیم، و در این راه کشته می شویم، طالبان هم قبول ندارم ولی حجاب دارم.

خبرنگار این جور مخابره می کند که تا وقتی که این جور خانم ها وجود دارند با هیچ کار فرهنگی ای غرب نمی‌تواند دین را از این زن ها بگیرد. یعنی کافی است یک زن این حرف را بزند، کافیست بخشی از زنان افغانستان این حرف را بزنند. کما این که الان هم به شدت دارند مقاومت می کنند، خانم هایی که افغانی هستند، و به سهولت هم مقاومت می کنند. بله، خیلی از جوان هایشان رفتند جز فرهنگ غرب شده اند، تحت تأثیر فیلم ها و کارهای وحشتناکی که غربی ها دارند آنجا انجام می دهند، قرار گرفتند، ولی هیچ کس نگفته افغانستان تسخیر شده است.

نماد مهم آن حجاب است. در عراق هم دارند فعالیت می کنند، اما به هیچ وجه فعالیت هایشان موفقیت آمیز نبوده است.

قدرت حجاب خیلی بالاست. حجاب مثل اسلحه‌ی تانک می ماند در مقابل بی حجابی که کلت است. بله خب کلت هم می‌تواند آدم بکُشد، یک خانواده را از بین ببرد، آمار طلاق را بالا ببرد، بالاخره آثاری دارد.

این طوری نباشد که ما مذهبی ها فکر کنیم که خطر بی حجابی ما را از بین برد، هر کاری کردیم مردم را تربیت کنیم نشد، زدن ما رو…

نه اصلاً این خبرها نیست، ما داریم می زنیم. حالا شما ببینید آلمان در سه چهار سال آینده میزان مسلمانان در اروپا با همین قتل چقدر افزایش پیدا می کند.

ارسال
چاپ
0 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.