پیتزا با طعم امنیت

برخی درهر رشته و شغلی که باشند، خلاقیت را چاشنی کار خود می‌کنند و پیتزا پارلمان یکی از فست فودهایی است که صاحبانش با در نظر گرفتن هدایایی برای خانواده‌ها و خانم‌‌هایی که ارزش خود را حفظ می‌کنند، این خلاقیت و آرامش را به محیط کار خود آورده‌اند.

کد خبر: 34501
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵

به گزارش باحجاب، برخی درهر رشته و شغلی که باشند، خلاقیت را چاشنی کار خود می‌کنند و محتوای این خلاقیت وقتی در چارچوب اجتماعی – فرهنگی باشد و بوی دیگری غیر از درآمد‌زایی  بدهد، سبب جلب اعتماد مشتری شده و رونق خوبی را برای عرضه کننده به ارمغان می‌آورد، هر چند که او از این کار هدف دیگری را داشته باشد.

پیتزا پارلمان یکی از رستوران‌های مشهور در مرکز شهر هست که گرچه به تازگی افتتاح شده اما شهرت خوبی را از آن خود کرده است، این حاصل کیفیت خوب غذا و ابتکار او در عمل است؛ به طوریکه مشتری این حس توجه و اهمیت به روح انسانی او را لمس می‌کند.

مدیران مجموعه فست فودهای پارلمان،  به طور دائم با هم در حال مشورت هستند تا ضمن بالا بردن کیفیت و تنوع غذایی مادی، برای روح انسانی مشتریان هم فضای خوب و مترقی را با دادن هدایا و تقدیر از رفتار برتر و فطری مشتریان، فراهم آورند و البته نوع برخورد با مشتریان و میزان رضایتمندی هم از مباحث محوری جلسات است.

محمد حسین خطیبی، مدیر فست فودهای زنجیره‌ای پارلمان در مصاحبه با باحجاب، با بیان اینکه از روز تأسیس فست فود پارلمان درنیمه شعبان دوست داشتیم ضمن دادن غذای جسم، غذای روح را هم درحد توانمان در نظر داشته باشیم، گفت: سعی کردیم علاوه بر شرکت در هیئات، هدایایی را به خانم‌های جامعه ساز خصوصا آنهایی که  شأن یک بانو را بیشتر حفظ می‌کنند، بدهیم.

وی افزود: در ابتدا هدیه روسری و چادر مدنظرمان بود که با توجه به سلایق متعدد مشتریان این کار حاصل نشد اما با دادن تخفیف یا سالاد رایگان و یا هدیه‌ای فرهنگی از بانوان گرانقدر و محجبه جامعه به سهم خودمان تشکر کردیم.

 

 

پیتزا با طعم امنیت

 

یه حس خوب برای خانم های عفیف

 

خطیبی در خصوص تأثیر این رفتار برروی سایر مشتریان، اظهار داشت: این ایده و عمل برای خانم‌ها و آقایان زیادی جالب بود خصوصا همراهان خانم‌های چادری! خیلی از خانم‌هایی که پوشش درستی نداشتند هم به خودشان می‌آمدند وتعجب می کردند یا حس خوبی بابت این قدردانی به بانوی محجبه دست می‌داد.

وی ادامه داد: جالب‌تر اینکه چند مؤسسه فرهنگی وقتی از این کار مطلع شدند، پیشنهاد همکاری دادند و قرار شد چون آنها در زمینه خانواده و حجاب‌ فعال‌اند، ما کارت‌های تخفیفی را از سوی آنها به عنوان هدیه به خانم‌ها با پوشش مناسب بدهیم و انشالله از این پس بر کار خود مصرتر و پابرجاتریم.

 

 

پیتزا با طعم امنیت

 

هر مناسبت یک هدیه

 

مدیر شعبه بهارستان پیتزا پارلمان، در خصوص ویژه‌هایشان در اعیاد و ایام سوگواری، تصریح کرد: علاوه بر خدمات فوق ما در ایام خاص هم آثاری را، از آثار هنری سایر مؤسسات و شرکت‌ها انتخاب می‌کنیم و به مشتریان هدیه می‌دهیم تا جایگزین خوبی باشد برای برخی ازموسیقی‌های کم‌‌ارزش و با ساخت هنری ضعیف.

وی استفاده از المان‌های زیبای مذهبی را سبب آرامش روحی مخاطب وگرفتن انرژی مثبت می‌داند و در محرم‌ها استفاده از پرچم سیاه و دراعیاد پخش شربت را نشانه پایبندی به ارزش‌ها و احترام به حقایق و ملت ایران معرفی می‌کند.

 

 

پیتزا با طعم امنیت

 

در گزینش کادر به رفتار و فرم صحیح حضور در جامعه توجه داریم

 

خطیبی به این سؤال که انتخاب کادر به چه صورت است، پاسخ داد: در گزینش کادر برای ما الویت‌هایی هست تا آرامش روانی جامعه حفظ شود. بحث اول حفظ حجاب کادر خانم هست و حفظ نگاه و حریم توسط آقایان که در آشپزخانه مشغول فعالیت هستند.

 

دعوت از همه فست فودها و هم صنفی‌ها

 

مدیر فست فودهای زنجیره‌ای پارلمان، با دعوت از هم‌صنف‌های خودشان و سایر رستوران‌‌ها، اعلام کرد: اگر باور داشته باشیم به کار خدایی، رونق و برکت کار را هم می‌بینیم و خیلی دوست دارم که از سایر دوستان و همکارانم دعوت به عمل بیاورم که دراین اقدام اجتماعی شرکت کنند چون بحث حجاب مبحثی زیباست و ابعاد متعددی دارد و با ایجابی کار کردن و تشکر است که این کار بیشتر اثر می‌گذارد تا اینکه یک تابلو بزنیم لطفا حجاب اسلامی را رعایت کنید و کادر آرایش داشته باشند و پوششی ناهمگون . باتشویق کار درست ناخودآگاه فرد دیگر حسرت می‌خورد که چرا او تشویق نشده.

 

 

پیتزا با طعم امنیت

 

ما بانوانی را که ارزش خود را فراموش نکرده اند، تشویق می‌کنیم

 

محمد علی رجبعلی، مدیر شعبه اکباتان فست‌فودهای زنجیره‌ای پارلمان در خصوص طرح فرهنگی این مجموعه، اعلام کرد: ما در راستای تحکیم مقام والای بانوان و تشویق آنها به حفظ ارزش‌هایشان محصولات فرهنگی مانند لوح فشرده در خصوص الگوی جهانی خانم حضرت زهراسلام‌الله‌علیها  و … تقدیم آنها می‌کنیم و امید داریم که بهره ببرند.

رجبعلی ادامه داد: ما از افشای این کار واهمه‌ای نداریم و خوشحال می‌شویم که دیگران در این امر رقیب ما شود و امیدواریم که دغدغه‌ها و عمل به آنها در تمامی جامعه موج بزند و متفکرین و مؤمنان از سکوت بیرون بیایند، حتی سایر فست فودها هم به این طرح بپیوندند و برای جایگاه زن ارزش خاصی را قائل شوند.

 

 

پیتزا با طعم امنیت

 

اگر هرجایی اصول فطری در آن رعایت شود، مشتریان احساس امنیت خاطر می کنند

 

وی به این پرسش که چه‌ شد به فکر  مؤثر بودن در عرصه اجتماعی ورای صرفا درآمدزایی افتادید، پاسخ داد: مدیر این مجموعه، آقای خطیبی معتقد است که در هرجایی که هستیم باید اصول فطری و دینی ما در آنجا باشد تا آرامش حاکم شود و فرد با امنیت خاطر قدم در محیط بگذارد.

 

 

پیتزا با طعم امنیت

 

فست فودی پر از خاطرات خوب

 

مدیر شعبه اکباتان فست‌فودهای زنجیره‌ای پارلمان، با بیان اینکه از این اقدام خاطرات خوشی برای ما و مشتری بر جای مانده، گفت: همین چند رو گذشته بود که یک خانواده‌ غذای ساده‌ای سفارش داده بودند اما خانم این خانواده محجبه بود و به علت اتمام محصول فرهنگی‌مان به آنها سالاد رایگان ارائه دادم و این خانواده بسیار خوشحال بودند از این احترام و گفتند اینجا از جمله مکان‌هایی بود که ما در آن احساس امنیت کردیم. این محصولات را فقط به خانم‌های چادری نمی‌دهیم و به بانوان مانتویی هم که رفتار مناسبی دارند، تقدیم می‌کنیم و علت ارائه این هدیه را خدمتشان توضیح می‌دهیم و جالب تر اینکه برخی از همان افراد سری‌های بعد با چادر آمده‌اند.

 

شاید به نظر برسد که ما از سود خود می زنیم ولی واقعیت این هست که کارمان برکت پیدا کرده

 

وی افزود: خیلی به مادیات نگاه نمی‌کنیم و حرکت فرهنگی برایمان ارزش بیشتری دارد اما واقعا برکت کار را از خانم فاطمه الزهرا سلام‌الله‌علیها دیده‌ایم و جالب‌تر اینکه مردم اینجا را به هم معرفی می‌کنند.

رجبعلی در پایان، گفت: این محصولات فرهنگی در زمان‌ها و مناسبات متعدد، متفاوت است و به مؤسسات محصولات مناسب آن زمان را سفارش می‌دهیم.

 

نشانی پیتزا پارلمان شعبه بهارستان: نرسیده به میدان بهارستان، خیابان مصطفی خمینی (ره)، پیتزا پارلمان پلاک ۱۲

شماره تماس:۳۳۹۰۵۱۹۱- ۰۲۱

نشانی پیتزا پارلمان شعبه اکباتان: شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، مجتمع تجارتی فاز۳، پلاک ۱۸

شماره تماس:۴۴۶۶۵۴۰

 

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه