ریشه های سیاسی در ریش سران فتنه جهانی

مردم جهان با به یاد آوردن واقعه 11 سپتامر به یاد اسامه بن لادن با ریش های بلندش می افتند. بنابراین ریش های بلند یعنی القاعده و القاعده یعنی اسلام! اسلامی که با چهره خشونت آمیز القاعده علیه غیر نظامیان در سراسر جهان آمیخته و چهره ای سیاه از اسلام و بیداری اسلامی در اذهان عمومی جهان ایجاد کرده است.

کد خبر: 3899
تاریخ انتشار : آذر ۲۷, ۱۳۹۲

43120_330

با جستجویی ساده در فضای مجازی درباره واقعه ۱۱ سپتامر تصویر مردی را می بینید با محاسنی بلند و لباسی سفید که تسبیحی در دستان اوست و به گفته مقامات امنیتی آمریکا او خود اعتراف کرده که طراح اصلی حمله به برج های دوقلو، تحت فرماندهی اسامه بن لادن و دکتر ایمن الظواهری، سرکرده های گروهک تروریستی القاعده بوده است. همچنین تصاویر ثبت شده در اینترنت از طالبان و نیز گروه های تکفیری در سوریه، مردانی با همین ظاهر را نشان می دهد. اما مگر القاعده ساخته خود امریکا نیست. با کمی دقت و در کنار هم گذاشتن پازل های قدرت در جامعه جهانی می توان از یک سناریو دقیق و در عین حال خبیثانه رمز گشایی کرد.

 

8725891

    نکته اول این که، برای اولین بار حزب الله در لبنان و پس از آن در ایران ظهور کرد و معمولا افراد عضو حزب الله را از ظاهر آن ها که شامل محاسنی متعارف ـ نه آن قدر بلند همانند گروه های سلفی ـ و نیز لباسی ساده بود می شناختند تا آن جا که گروهک تروریستی منافقین قربنیان خود در ترورهای سا ل های ۶۰ را بر همین مبنا از میان مردم کوچه و بازار انتخاب می کرد.

  نکته دوم این که به اعتقاد اکثریت کارشناسان سیاسی جهان، القاعده ساخته و پرداخته آمریکا و سازمان‌های امنیتی غرب است تا به عنوان یک گروه عربی، عامل حمله به دشمنان اسرائیل و غرب در سراسر جهان باشد. با کنار هم گذاشتن این موارد و نیز در نظر داشتن این که اسرائیل با در دست داشتن رسانه های بزرگ جهان، ابر قدرت جنگ رسانه ای در جهان است می توان به یک تصویرگری آمریکایی ـ صهیونیستی علیه مسلمانان در اذهان عمومی جهان رسید. چنان چه مردم جهان با به یاد آوردن واقعه ۱۱ سپتامر به یاد اسامه بن لادن با ریش های بلندش می افتند. بنابراین ریش های بلند یعنی القاعده و القاعده یعنی اسلام! اسلامی که با چهره خشونت آمیز القاعده علیه غیر نظامیان در سراسر جهان آمیخته و چهره‌ای سیاه از اسلام و بیداری اسلامی در اذهان عمومی جهان ایجاد کرده است. در این میان با تعیین ریش به عنوان آرم اسلام توسط امپراتوری جنگ رسانه در جهان ـ صهیونیست ـ دیگر فرقی نمی کند که عضو حزب الله باشی یا گروه های تکفیری، تو یک مسلمانی که تفسیر دیگران از جهاد تو خشونت های غیر انسانی است.

 

1298200_961

 اما چرا امپراتوری رسانه، ریش و محاسن بلند را به عنوان لوگوی اسلام هراسی در جهان انتخاب می کند؟ با ظهور حزب الله در لبنان و بعد از آن در ایران، به عنوان یک گروه شیعه که با الهام از ایدئولوژی اسلام سیاسی امام خمینی(ره) و روحیه جهادی، تهدید بزرگی در نزدیکی اسرائیل محسوب می شد و همچنین به عنوان نمایشی قوی از اسلام ناب محمدی و تفکر شیعی، می توانست توجه جهانیان را به نا حق بودن این رژیم جعلی معطوف کرده و مبلغی قوی برای جذب جهانیان به سوی اسلام شیعی باشد، بنابر این آمریکا و سازمان های امنیتی غربی تصمیم بر مخدوش کردن چهره اسلام و مسلمانان در جامعه جهانی گرفتند که بهترین نماد انتخابی ریش و محاسن بود. چرا که همان گونه که ذکر شد یکی از شاخص های ظاهری حزب الله محاسن آن ها بوده ـ و هست ـ همچنین محاسن در فرهنگ اسلامی به عنوان یک حکم شرعی، نشان دهنده تقید فرد به شرعیات حتی در ظاهر است.

نقطه عطف اینجاست که که چهره آراسته و مرتب حزب الله که با هدف والای آن ها در آمیخته، تمایزی شدید با گروه های تکفیر اسلامی که نمادی از ژولیدگی و خشونت هستند ایجاد کرده است.

این شبه ایجاد می شود که آیا بهتر نیست برای آن که جامعه جهانی سوء برداشتی نسبت به ما نداشته باشند از مردانمان بخواهیم که دیگر ریش نگذارند؟ جواب منفی است. چرا که این خلاف سنت الهی است. خداوند می فرماید: قُل جاء الحَقُ وَ زَهَقَ الباطِل همانا حکم الهی حق است و آن چه در پایان از بین می رود باطل است و باطل همان تفکر جاهل تند رویی است که خود را به اسلام تحمیل کرده است.

 

کاری از گروه دین و فرهنگ باحجاب

 

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.