قداست زدایی مد از دستگاه های امنیتی و نظارتی کشور

پس از عدم برخورد با اقدامات اولیه فروشگاه های عرضه لباس واردکنندگان و طراحان در راستای پخش لباسهای شبه نظامی در قواره ها و انواع دور از هنجار، در اقدامی به نظر هماهنگ در منطقه پیروزی چند فروشگاه عرضه لباس اقدام به فروش البسه با طرح های نظامی وتصاویر زنان خیابانی، شیطان پرستی و با آرم های نظامی کرده اند.

کد خبر: 39550
تاریخ انتشار : مرداد ۲۵, ۱۳۹۵

 چندیست که نظارت بر لباس های تولیدی و وارداتی علی رغم هشدارهای رهبری در خصوص پیامدهای فرهنگی آنها، کاهش یافته و در این میان تولیدکنندگان و دلالان واردات به هر نحوی که بتوانند از روی غرض و یا عدم شایستگی برای مدیریت محصولات در شأن فرهنگ ایرانی اسلامی، از این آب گل آلود ماهی می گیرند و اهداف خود را در جامعه  برای مصرف گرایی، کم کردن عمق فکری و بالا رفتن فحشا در هر بخش و طبقه ای پیاده می کنند.

 

 

قداست زدایی مد از دستگاه های امنیتی و نظارتی کشور

 

در این میان احساس نیاز بیشتری به حضور پررنگ دستگاه ها و وزارت خانه های فرهنگی و اجتماعی حس می شود تا دستگاه های نظارتی که بازوی عمل و اقدام علیه مفسدین هستند. اما کار به جایی رسیده که فحشا را می خواهند به هر نحوی وارد سیستم های امنیتی و نظامی کشور ما کنند، مانند ارتش های فاسد برخی از کشورهای اروپای شرقی و البته آمریکا.

 

 

قداست زدایی مد از دستگاه های امنیتی و نظارتی کشور

 

نکته اینجاست که در کشور ایران دستگاه های نظارتی و اطلاعاتی چشم مردمند و دارای قداست خاصی. چرا که اساس شکل گیری آنها و اهداف کارکنان و شهدای این دستگاه ها متفاوت هست و اساسا بر پایه تفکر الهی و انسانی.

حال چه شده که وارد کننده محصولات بی کیفیت محتوایی و کالایی به راحتی به خود جرأت داده اند تا با استفاده از طرح های نظامی لباس های مستهجن و خارج از عرف چه در عرصه اجتماع و چه در میان خانواده ها طراحی کنند به طوریکه حتی در یکی از فروشگاه ها مانتوی جلو باز بلند بدون لباس زیر آن هم جنس با لباس تکاوران با طرح دیجیتالی استتار نظامی به فروش می رسد و بدتر از آن اینکه  بر روی لباس ها پولک دوزی زنانه و یا طرح دیجیتال زنان بدکاره، کار کرده اند و در بهترین حالت این لباس های نظامی در کنار تصاویر لباس های دیگری که دوراز شأن اجتماعی اند و به خودی خود باید با آنها برخورد شود، قرار گرفته اند.

نکته بعد آنکه پس از جولان دادن لباس های ساده با طرح نظامی یا لباس های دیجیتالی استتار مخصوص تکاوران و عدم برخورد با آنها ، طبق رصدی که خبرنگار ما داشت به آهستگی این طرح ها بر روی مانتوهای جلو باز و پیراهن های زنانه آمد و بر روی آنها تصاویرشهوت برانگیز یا موهوم نقش بست و پس از آن نقش زنان بدکاره روی آنها افتاد و اکنون به راحتی در منطقه ۱۳ به فروش می رسند و در یکی از فروشگاها در ابتدای خیابان پنجم نیروی هوایی شاهد فروش این محصولات هستیم.

 

 

قداست زدایی مد از دستگاه های امنیتی و نظارتی کشور

 

و باز هم پس از مشاهده عدم برخورد فروشگاه لباسی درخیابان نبرد، اقدام به چسباندن آرم هایی شبیه به نشان های نظامی جمهوری اسلامی ایران به صورت برعکس بر روی  انواع لباس ها با طرح نظامی کرده است و این ها را در کنار دیگر البسه که اکثرا دارای نقش های شیطان پرستی اند،به فروش می رساند.

 

 

قداست زدایی مد از دستگاه های امنیتی و نظارتی کشور

 

به نظر می رسد این اقدام حتی اگراز روی جهل باشد گامی در جهت قداست زدایی ونگاه پاک مردمی نسبت به نیروهای ارتش، انتظامی، تکاوران سپاه پاسداران و … است و نیازمند برخورد گسترده این دستگاه ها با هتاکان عرصه مد و لباس، که در صورت انجام این رویداد نیاز به بازتاب گسترده خبری دارد.

 

 

قداست زدایی مد از دستگاه های امنیتی و نظارتی کشور

 

 

فاطمه نوری_تحریریه سایت با حجاب

 

 

 

ارسال
چاپ
1 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه