در کجا کشف حجاب توصیه می شود؟

  پس از مصاحبه آکادمی گوگوش با دختر مسلمان محجبه که به عنوان خواننده معرفی شده بود، این خبر دراقدامی هماهنگ به سرعت در بسیاری از شبکه­ های اجتماعی و سایت ­های خارجی و داخلی پخش گردید.   در این مصاحبه، ارمیا (دختر خواننده) با ظاهری محجبه به عنوان هنرجوی اول آکادمی گوگوش حضور پیدا […]

کد خبر: 406
تاریخ انتشار : تیر ۲۲, ۱۳۹۲

 

پس از مصاحبه آکادمی گوگوش با دختر مسلمان محجبه که به عنوان خواننده معرفی شده بود، این خبر دراقدامی هماهنگ به سرعت در بسیاری از شبکه­ های اجتماعی و سایت ­های خارجی و داخلی پخش گردید.

 ef

در این مصاحبه، ارمیا (دختر خواننده) با ظاهری محجبه به عنوان هنرجوی اول آکادمی گوگوش حضور پیدا کرد و  اعلام نمود که “حجاب وی هیچ­گونه محدودیتی برای هنر خوانندگی­­اش ندارد.”!!!

در اقدام دیگری آمده است  دولت ترکیه در جدیدترین عمل شگفت انگیز ، این کشور دیسکویی را در شهر استانبول افتتاح کرد که تمام کارکنان آن محجبه هستند!

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ در جشن افتتاح این دیسکوی اسلامی دعای افتتاح خوانده شد!

سپس تعدادی زن با حجاب کامل در مقابل دیدگان حاضرین به رقص پرداختند (!) و پس از آنها نیز خواننده مشهور و محجبه مالزی “یونا زارای” تعدادی از ترانه های خود را اجرا کرد. نکته عجیب این است که حضور مردان در این دیسکو بلامانع است!

eff

این گزارش می افزاید: پیش ازاین، برخی چهره های داخلی ایران در مورد اسلام این روزهای ترکیه گفته بودند «اسلام مدنظر دولتمردان ترکیه، از نظر برخی چهره های داخلی، همان «اسلام آمریکایی» است که با اقداماتی مشابه، ضمن آنکه در پی اقبال توامان مذهبیون و سکولارها هستند، تلاش می کنند مسائلی که در اسلام حرام خوانده می شود را در بلند مدت به حلال تبدیل کنند».

همانطور که در خبر آمده است، خوانندگی زنان به شرط حفظ رعایت حجاب! حربه ای است که دشمنان آن را به عنوان راهکاری برای حلال نمودن مسائل حرام استفاده می­کنند، بدون آنکه تعریف واحدی از حجاب داشته باشند.

حال قضاوت با شما؛  آیا کشف حجاب را به این خوانندگان توصیه نمی­کنید؟

کاری از گروه دین و فرهنگ باحجاب

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.