ضعف اعصاب با جین پیشنهادی نتانیاهو

پزشکان معتقدند شلوارهای جین تنگ و فاق کوتاه تحرک مفصل را محدود می کند، دور کمر بیش از حد تنگ این شلوارها عضلات ناحیه شکم را که پوشش محافظ اندام های حیاتی بدن هستند، منقبض می کند و مشکلاتی از قبیل کاهش جریان مایعات لنفاوی، عملکرد نامناسب سیستم ایمنی بدن و گردش خون ضعیف را […]

کد خبر: 4101
تاریخ انتشار : دی ۷, ۱۳۹۲

پزشکان معتقدند شلوارهای جین تنگ و فاق کوتاه تحرک مفصل را محدود می کند، دور کمر بیش از حد تنگ این شلوارها عضلات ناحیه شکم را که پوشش محافظ اندام های حیاتی بدن هستند، منقبض می کند و مشکلاتی از قبیل کاهش جریان مایعات لنفاوی، عملکرد نامناسب سیستم ایمنی بدن و گردش خون ضعیف را منجر می شود. پوشــیدن شـــلوارهای تنگ لوله تفنگی و فاق کوتاه بر سیستم اعصاب محیطی فشار وارد کرده و باعث احساس سوزش و گزگز در ناحیه پاها می شود همچنین با تحرک کمتر مفاصل باعث کشش کپسول مفصلی می شود، به همین علت روی ستون فقرات اثراتی منفی برجا می گذارد و به بیضه ها آسیب می رساند.

یک پزشک کانادایی پس از بررسی طول استخوان ران سه زن جوان که به مدت شش ماه به طور مداوم شلوار جین تنگ پوشیده بودند، گزارشی را در یک مجله پزشکی منتشر کرد.این پزشک اعلام کرده بود استفاده مکرر از شلوارهای تنگ منجر به یک اختلال عصبی شبیه به تونل کارپال در استخوان ران می شود

دکتر مالویندر پارمر از بیمارستان انتاریو کانادا در این باره می گوید: افــرادی که شــلوارهای تنــگ می پوشیدند، به احتمال زیاد در معرض خطر پاراستنری قرار دارند. پاراستنری درد غیر طبیعی مانند احساس گزگز، مورمور شدن و سوزش را به دنبال دارد. شواهد نشان می دهد زنانی که به طور مداوم شلوار جین تنگ می پوشند، از نوعی اختلالات عصبی خفیف رنج می برند، علاوه بر آن، این شلوارها حداقل پس از شش ماه تحرک مفصل ران و استخوان لگن را محدود می کنند.خارش، سوزش پوست ناحیه ران، گزگز و مورمور شدن بافت ها از علائم بارز پاراستنری است. پاراستنری اندام ها به راحتی قابل تشخیص است و علائم آن در نهایت منجر به بی حسی بافت ها می شود.

226540_396

گزگز و مورمور شدن به دنبال اختلال در سیستم اعصاب محیطی رخ می دهد و استرس، عفونت و متابولیک ضعیف بدن این اختلال را تشدید می کند. پوشیدن لباس های تنگ و چسبان اگرچه آسیب جدی به اعصاب محیطی وارد نمی کند، اما این لباس ها کاملاً در ایجاد پاراستنری نقش دارند. به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند برای درمان پاراستنری از پوشیدن هرگونه لباس تنگ و شلوارهای فاق کوتاه خودداری شود.پس از ۶ هفته با تغییر سبک پوشیدن لباس نشانه های بهبودی در بیماران آشکار می شود. جراحان و متخصصان قلب و عروق بیمارستان نیویورک اعلام کرده اند: پوشیدن لباس های تنگ و شلوارهای فاق کوتاه امتیاز نیست، هرچند این لباس ها مورد پسند بسیاری از زنان و مردان و نوجوانان است، اما برای سلامتی مضر هستند، اما دقیقاً چه چیزی پوشیدن مداوم این لباس ها را خطرناک می کند؟مطالعات نشان می دهد یک سوم مردان و زنان از سندرم شلوار تنگ رنج می برند و ۴۰ درصد از مردان گاهی اوقات راحتی و سلامتی را قربانی مد می کنند!

کاری از گروه دین و فرهنگ باحجاب

مطالب مرتبط

خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه

مردان در این دوره ها آرایش می کردند

ریشه های سیاسی در ریش سران فتنه جهانی

ریشه های فرهنگی برای ریش های غیر فرهنگی

پوشش مردان، واجبی که باید احیا شود

ارسال
چاپ
3 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه