تو دختری! میراث فاطمیت رو پس نزن!

یه روز من و خواهرم، با ماشین داشتیم از یه خیابون عبور میکردیم که دیدیم دو تا دختر خانوم با ظاهری واقعا بد دارن از پیاده رو عبور میکنن، همچین صحنه ای رو زیاد دیده بودیم ولی اینها علاوه بر حجاب بدشون داشتن آواز هم می خوندن و با بدنشون هم مدام حرکات غیر معقولی رو در میاوردن و بعدش هم هرهر می خندیدن!

کد خبر: 43115
تاریخ انتشار : آذر ۲۹, ۱۳۹۵

یه روز من و خواهرم، با ماشین داشتیم از یه خیابون عبور می کردیم که دیدیم دو تا دختر خانم با ظاهری واقعا بد دارن از پیاده رو عبور می کنن، همچین صحنه ای رو زیاد دیده بودیم ولی اینها علاوه بر حجاب بدشون داشتن آواز هم می خوندن و با بدنشون هم مدام حرکات غیر معقولی رو در میاوردن و بعدش هم هرهر می خندیدن!

خیلی ناراحت شدیم. جلب توجه اونها درحدی بود که ما که خانم بودیم و با ماشین در حال حرکت از کنارشون می گذشتیم، این صحنه خیلی برامون جلب توجه کرد…
خواهرم پاشو رو ترمز گذاشت و گفت موافقی؟ من هم موافقتم رو اعلام کردم و چون خواهرم خیلی عصبانی بود من جلو رفتم و با لبخند بهشون سلام دادم و گفتم روزتون بخیر خانما
صداتون رو شنیدم خیلی زیبا می خوندید ولی واقعا اینجا جاش نیست… حیفه که این همه زیبایی صورت و صداتون رو مفت مفت در اختیار همه قرار میدین.. قدر خودتون رو بدونین… شما هم یه دخترین مثل من، میراث فاطمیتون رو پس نزنین. بعد یه لبخند زدم و برگشتم به سمت ماشین که داد زد :(( چه میراثی؟؟))

گفتم : حیا!! میراثی که بانوی آب و آیینه برای همه دختران و زنان گذاشتن. پسش نزنین…
دیگه هیچی نگفتن. خداروشکر کردم که برخورد بدی نکردن و دیدم تا حدودی به فکر فرورفتن…

به نظر خودم تذکر دادن با روی خوش و لبخند و حالتی صمیمانه حتما تاثیر گذار خواهد بود.
خدا به همه ی ما کمک کنه تا  انشاالله از این فرصت ها خوب و درست بهره ببریم.

 

 

جنبش حیا

 

 

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.