مژده برای علاقه مندان به محصولات حجاب و عفاف : فروشگاه اصیلا افتتاح شد

این فروشگاه که جنب ایستگاه متروی حبیب الله است، از تولیدکنندگان ملی در حوزه پوشاک، اسباب بازی، لوازم التحریر و... دعوت به عمل می‌آورد تا در صورت تمایل محصولات با کیفیت و طبق استانداردهای فروشگاه را در اصیلا عرضه کنند

کد خبر: 45851
تاریخ انتشار : بهمن ۲۲, ۱۳۹۵

به گزارش با حجاب، مصادف با ۲۲ بهمن رویدادی بزرگ، در خیابان آزادی رخ داد و آن افتتاح فروشگاه “اصیلا” بود.

افتتاح فروشگاه اصیلا توسط سید حسین هاشمی، استاندار تهران، و سردار محسن کاظمینی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) صورت گرفت و سردار سادات حسینی، معاون فرهنگی سپاه تهران، نیز از این فروشگاه دیدن کرد.

 

مژده برای علاقه مندان به حجاب: فروشگاه اصیلا افتتاح شد

 

اصیلا، فروشگاهی بزرگ در جهت تولید ملی است که در نخستین روز بازگشایی ‌اش مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت و به همت مسئول دبیرخانه عفاف و حجاب، حجت الاسلام امین کشوری، راه‌اندازی شد.

نکته جالب این فروشگاه این است که علاوه برداشتن ملزومات حجاب و محصولات باکیفیت و زیبا برای بانوان در نظر دارد تا نیاز تمامی اعضای خانواده را نیز در حوزه پوشاک، لوازم التحریر و اسباب بازی بر طرف ‌کند.

هاشمی در مصاحبه با باحجاب، ضمن تقدیر از اقدام فروشگاه اصیلا و سایر فروشگاه‌ هایی که در راستای حمایت از تولید ملی اقدام می‌کنند، اظهار داشت: « این نوعی فرهنگسازی است و نظرم در خصوص اجناس این است که تنوع محصولات خوب بود و قیمت ‌ها هم مناسب، می توانیم از همین روش الگوی ایرانی اسلامی را نهادینه کنیم. از این طرح‌ها مردم هم استقبال می کنند ولی چند نکته هست که همیشه باید رعایت شود. »

وی ادامه داد: «کیفیت حرف اول را می‌زند به طور مثال اگر مشتری بار اول از کیفیت جنس راضی باشد، باز هم اقدام می کند و این فروشگاه تبدیل به محل خریدش می‌شود، همچنین مرتب تنوع و طراحی اجناس به روزباید شود ضمن اینکه زیبایی و استاندارهای اجتماعی و اخلاقی را داشته باشد. رنگ های انتخابی هم خوب بود و باید از طراحان لباس برای کار زیبا و متنوع کمک گرفته شود تا الگوهای شکیل دهند و مشتریان متمایل به سمت خرید کالای ایرانی شوند. »

یکی از بازدید کنندگان این چنین نظر خود را در خصوص فروشکاه اصیلا گفت: «ضمن تبریک ایام دهه فجر و تسلیت فاطمیه، خدمت مردم این فروشگاه را خوب دیدم چون هم طرحش زیبا ست و هم اسلامیست و قیمت به نسبت مناسبی دارد و مناسب‌تر هم ان شاءالله می‌شود، در خواست دارم تا چنین فروشگاه ها و اجناسی که اسلام و ایران را به‌درستی معرفی می‌کنند، زیاد شود. »

سردار کاظمینی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، ضمن ابراز امیدواری به جهت گشایش فروشگاه ایرانی- اسلامی مناسب برای یک خانواده همزمان با روز  پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: «امیدوارم توانسته باشیم یک الگوی درست در رابطه با حجاب و عفاف داشته باشیم. ان‌شاءالله  سلسله فروشکاهی مانند اصیلا در تهران افتتاح می شود تا بتواند الگوی مناسب ارائه دهد و وضع فعلی فروشگاه خوب است اما جای کار زیاد دارد تا فروشگاهی همه جانبه شود و یک خانواده عزیز بتواند تمام نیازمندی‌هایش را در این فروشگاه بر طرف کند.»

سردار کاظمینی با دادن خبری خوش به مردم، گفت: « ان‌شاءالله در ۶ ماه اول سال اینجا را به عنوان الگو به کیفیت‌ها و محصولات لازم می رسانیم و بعد در ۶ ماه دوم تکثیر این حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را خواهیم داشت. »

 

مژده برای علاقه مندان به حجاب: فروشگاه اصیلا افتتاح شد

 

این فروشگاه که جنب ایستگاه متروی حبیب الله است، از تولیدکنندگان ملی در حوزه پوشاک، اسباب بازی، لوازم التحریر و… دعوت به عمل می‌آورد تا در صورت تمایل محصولات با کیفیت و طبق استانداردهای فروشگاه را در اصیلا عرضه کنند.

گزارش تصویری افتتاحیه را در زیر می‌بینید!

 

 

111

 

مژده برای علاقه مندان به حجاب: فروشگاه اصیلا افتتاح شد

 

مژده برای علاقه مندان به حجاب: فروشگاه اصیلا افتتاح شد

 

 

فاطمه نوری _ تحریریه سایت با حجاب

 

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.