7 رنگ مناسب برای روسری و شال خانم های با حجاب

گزینه های بسیار زیادی برای حجاب وجود دارد و گاهی بانوان نمیدانند چه رنگی برای حجاب خود انتخاب کنند تا با دیگر لباس های خود مطابقت داشته باشد.

کد خبر: 48602
تاریخ انتشار : فروردین ۱۵, ۱۳۹۶

گزینه های بسیار زیادی برای حجاب وجود دارد و گاهی بانوان نمیدانند چه رنگی برای حجاب خود انتخاب کنند تا با دیگر لباس های خود مطابقت داشته باشد.بله، من می دانم این مشکل بزرگی است.انتخاب رنگ حجاب به شما کمک می کند تا رنگ دیگر لباس هایتان را نیز انتخاب کنید. بنابر این در این جا هفت رنگ حجاب که شما می توانید لباس های خود را مطابق با آنها انتخاب کنید، را معرفی می کنیم.

 

۱- حجاب سفید رنگ: رنگ پایه ای که می تواند بسیاری از رنگ های مختلف لباس ها را با خود تطبیق دهد. انتخاب یک روسری سفید با جنس پنبه ای انتخاب مناسبی است که شما می توانید گاها از آن استفاده کنید،  اما در مهمانی های رسمی روسری سفید با جنس ساتن یا نوعی پارچه ابریشمی جذاب تر است.

 

۲- حجاب سیاه رنگ: یک روسری سیاه و سفید می بایست همیشه در کمد لباستان باشد. می توانید برای سادگی آن از طرح های رنگی چاپی استفاده کرد.

 

۳- حجاب خاکستری: خاکستری یکی از رنگ های خنثی روسری است که باید در کمد هر زنی قرار داشته باشد. شما می توانید حجاب خاکستری را با لباس های رنگ سفید و یا رنگ های روشن مانند زرد، فیروزه ای و یا قرمز مطابقت دهید.

 

۴- حجاب بژ رنگ: اگر شما رنگ بژ را برای کیف  دستی و کفش و ملزومات می پسندید، پس شما نیاز به یک روسری بژ نیز دارید. حال این روسری بژ می تواند تیره تر یا روشن تر با طرح های کلاسیک یا امروزی باشد.

 

۵- حجاب شتری رنگ: شما ممکن است فکر کنید که شتری همان رنگ بژ است، اما در واقع این دو رنگ با یکدیگر متفاوتند. مقنعه یا روسری شتری را می توان با هر لباس رنگ روشنی پوشید، برای مثال سفید یا لباس های سیاه و سفید و تیره رنگ نیز می توانند با آن هماهنگ باشند.

 

۶- حجاب بنفش کبود:  رنگ کبود مطابق با تمامی رنگ های پوست است پس شما از انتخاب رنگ کبود برای حجاب خود پشیمان نمی شوید!

 

۷-  حجاب ارغوانی تیره: اگر می خواهید یک روسری تیره رنگ بپوشید اما رنگ دلخواه شما سیاه نیست می توانید از رنگ ارغوانی استفاده کنید

 

البته این نظر ما برای رنگ حجاب بود شما می توانید از رنگ های مختلف متناسب با پوست و لباس های دیگرتان استفاده کنید.

 

 

بلاگ فروشگاه اینترنتی حجاب نجیبان

 

 

ارسال
چاپ
0 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.