تأملی بر اقدام معصی علینژاد/ قارچ ها زود رشد می کنند و زود هم از بین می روند

با شعار آزادی ، اعلام موجودیت کرده و رنگ سفید را به عنوان نشان، معرفی می‌کند و تابلوی تبلیغی با شعار بازی حمایت از زنان در دست دارد. اما هدفش کدام آزادی؟ و کدام زن است؟

کد خبر: 50036
تاریخ انتشار : خرداد ۲۱, ۱۳۹۶

در اسلام، زن دارای مقام و جایگاهی بلند و مهم است. تعابیر و سفارشات مهمی که خداوند در  مقام زن بیان کرده است، مقام رفیع و جایگاه بلند زنان را به همگان نشان داده است.

 

در احادیث معصومین علیهم السلام؛ از دختری که قدم به دنیا می گذارد و متولد می شود به عنوان حسنه و نیکویی  تعبیر شده است و از خوش قدمی مادر این است که فرزند اولش دختر باشد.

 

 همین دختر، وقتی ازدواج می‌کند، نصف دین خود و همسرش را کامل می‌نماید و در چارچوب زندگی مشترک، تبدیل می‌شوند به دو نیروی کمکی برای بندگی خداوند و زمانی که به مقام مادری می‌رسد، خداوند بهشت را زیر قدم‌هایش قرار می‌دهد.

 

دختر، همسر و مادر؛ واژه‌هایی هستند با معانی بسیار عمیق و جایگاهی بسیار بلند که هر کسی به درک و شناخت آن نمی‌رسد و خصلت های نیکویی چون حیا، پاکدامنی، زیبایی روح و جسم، پوشیدگی ظاهر در اجتماع برای معرفی شخصیت و لزوم حفظ حق انسانی‌اش برای عدم قضاوت از روی جسم .

 

 متأسفانه در گوشه و کنار این دنیای کوچک، زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که تعبیرشان از زن بودن فقط جنسیت مؤنث آن است.

این گونه افراد حقیرتر از آنند که معنی مادر بودن را بفهمند!

 

برای این‌ها، زن؛ یک کالا برای بردگی جنسی و کامیابی افراد شهوت ران است و با گرفتن پول و بازی با الفاظ سعی در خاموش کردن نور دارند!

 

این افراد، حاضرند مقام بلند زن را لگد مال کنند تا به اهداف شوم و فاسد خود برسند.

 

حقارت‌ها، شکست‌ها و حسادت‌ها، ازجمله عواملی است که منجر به فعالیت‌های تخریبی این گونه افراد علیه جایگاه زن شده است.

 

هدف این نوشتار، طرح و بحث نکاتی درباره‌ی علل پیدایش اینگونه فعالیت‌ها و راه مقابله با آن است. هر چند که تمایلی به ذکر نام برخی افراد نیست ولی به روش قرآن که از ابولهب و همسرش نام برده است؛ از مسیح علی نژاد نام برده و نکاتی بیان می‌شود.

 

با توجه به این‌که این شخص، خودش در ابتدا به سبک وروش اسلامی ازدواج کرده است. ولی بعد از اینکه در زندگی شکست خورد و از همسرش طلاق گرفت، مخالف ازدواج و پیوند مقدس زناشویی شده است! او ازدواج را چارچوبی ویران کننده برای عشق می‌داند این از بررسی روند تولید محتوایش در فضای مجازی پیداست .

 

هرچند که خودش یک زن است  و خود را از فعالان حقوق زنان می‌داند، ولی درک درستی از زن بودن پیدا نکرده است و از فهم کلمات مبارکی همچون: دختر، مادر، همسر، حیا و حجاب  عاجز مانده است!

 

البته از حسادت او نسبت به زنان محجبه که از زندگی خودشان لذت می‌برند، نباید غافل شد. شعله‌های حسادتی که در درونش زبانه کشید و ایمانش را بلعید. زمانی که ایمان از وجود آدمی گرفته شود، زندگی، خانواده، مادر، ازدواج و حجاب به واژه‌هایی نامفهوم تبدیل خواهند شد.

 

 

حقارت‌ها، حسادت ها، هوس‌های زودگذری که خودش و همکارانش به آنها اشاره داشته اند و امروز برای پیش بردن اهداف دستوری‌اش گفته های خودشان را مجبو است نفی کند و با توجیح، انحرافات فکری و عقیدتی و همچنین عدم درک صحیح از جایگاه زن در اسلام، او را به آمریکا برای دیدار با رئیس جمهور می کشاند، با اینکه با ویزایش جهت انجام مصاحبه با رئیس جمهور آمریکا موافقت شده بود، ولی باراک اوباما؛ او را حقیرتر و ناتوان تر از آن می بیند که بخواهد با او هم کلام شود و در تمام طول مدت اعتبار ویزا حتی اجازه ورود به او داده نمی‌شود و اینگوه اربابان‌شان او را تحقیر می‌کنند و او مایه‌ی خفت ایرانی‌ها می‌شود که البته مردم ثابت کرده اند که او را ایرانی نمی‌دانند چرا که اسناد تغذیه شدنش از MI6 هویدا شده و رفتارهایش خلاف شأن ایرانی است.

 

هرچند که او از ظرفیت کافی برخوردار نبود و حتی در حدّ اپوزوسیون هم محسوب نمی‌شد؛ اما دست آویزی برای اهداف شوم عده‌ای افراد فاسد قرار گرفت. تا هرچند برای زمان محدود،  از او استفاده کنند.

 

با گرم شدن فضای انتخاباتی در ایران و سر دادن شعار آزادی از طرف برخی کاندیداها، شرایط برای رشد قارچ گونه‌ی این افراد که قبلا سفرهایی برای گذراندن دوره خبرنگاری(اما در حقیقت یافتن عناصر جاسوسی) به انگلیس داشتند، به خوبی فراهم شد تا بتوانند با شعارهای فمنیستی و ادعای حمایت از زنان، فراخوانی برای بازمانده‌های طاغوتی و زیرزمینی بزنند همچنین نسل نوی به زعم خود دور مانده از انقلاب را به آزادی‌های بی قید و شرط دعوت کنند.

 

با توجه به اینکه او در گذشته به روزنامه‌نگاری مشغول بوده است، نباید از اهداف سیاسی او که قالب فرهنگی به خود گرفته غافل شویم.

 

با شعار آزادی ، اعلام موجودیت کرده و رنگ سفید را به عنوان نشان، معرفی می‌کند و تابلوی تبلیغی با شعار بازی حمایت از زنان در دست دارد.

 

اما هدفش کدام آزادی؟

 و

کدام زن است؟

 

زنی که آزاد و قابل دسترس همگان باشد و خودش را به عنوان نماد بردگی جنسی به دیگران معرفی کند؟

 

زنی که به جای شوهر، غرق در رفاقت‌های بدون حد و مرز شود و روحش مانند خود علینژاد دچار بیماری و آزردگی شود؟

 

زنی که فرزندانش را از ترس ناشناخته بودن پدرشان، سقط کند؟

 

آیا این است حق زن؟ این است حقوقی که قرار است از آن دفاع کند؟!

 

این شخص، فریاد حقارت و بدبختی خود را از حنجره دختران ساده و شکست خورده‌ای همچون خودش اعلام می‌کند، تا بتواند از آن‌ها به عنوان سیاهه لشکری استفاده کند تا به اهداف شوم اربابانش برسد.

 

 

از جمله اهداف آنان، می توان به این موارد اشاره کرد:

 

 

۱/ دعوت دختران جامعه به آزادی‌های بی قید و شرط و تن فروشی و تبدیل کردن آنان به مادرانی بی‌هویت و دور از تقدس که اصلی مهم برای فرزند است

۲/ از بین بردن مقام و منزلت مادر و رشد روحی، روانی و فرهنگی فرد و جامعه

۳/ سوق دادن جوانان و مردان جامعه به لااُبالی‌گری، بی تفاوتی در نتیجه کم شدن رشد عقلی، علمی و اقتصادی جامعه

۴/ قبح زدایی از برخی گناهان به بهانه آزادی و انتخاب

۵/ ترویج بی‌حجابی و حذف چادر (نماد زیبای حیا)

۶/ فروپاشی خانواده و نامفهوم کردن آن در ایران اسلامی

۷/ تحریف و تضعیف مفهوم حقیقی حیا در نتیجه کمرنگ شدن اخلاقیات

۸/خوش خدمتی به اربابانش در انگلیس که فعلا معاش او در دست آنهاست و جلو بردن چینش پازل ملکه انگلیس

و

 در نهایت؛ ایجاد نا امنی در جامعه و خانواده

 

او، کوچک تر از آن است که بتواند سیاهی چادری که با سرخی خون شهیدان پیوند خورده است را از زنان و دخترانی که ریشه در فاطمیه و عاشورا دارند، بگیرد.

 

 

سخنی با مسیح علی نژاد

 

 

معصی یا  خودخوانده ای به نام مسیح از چهارشنبه‌ای بترس که در حال گناه، دنیا را ترک کنی؛ در حالی که سراسر بدنت را با پارچه ای به رنگ سفید پوشانده باشند تا در لحظات آخر، بدنت را برای چند ساعت هم که شده، از نگاه نامحرمان حفظ کنند و ملئک از دیدنت خنده‌ شان بگیرد!

از دشمنی بترس که از تو به عنوان یک مهره‌ی سوخته استفاده می‌کند که بعد از تأمین شدن یا نشدن اهدافش، تو را راهی زباله‌دان تاریخ خواهد کرد و دیگر نامی از تو نخواهد ماند همچون مصاحبه‌ای که تلاش کردی تا با مسئولان آمریکا و انگلیس بگیری و تو را پس زدند تا سند علنی و گزکی نشوی و نودهی دست آزادگان.

تو را برای ایجاد هیاهو استخدام کرده‌اند، وگرنه اهداف سیاسی آنها سال‌هاست که برای همگان روشن است.

از آن روزی بترس که ظلم دشمنی به نام انگلیس که در اسناد معتبر معاصر و گذشته جنایتش علیه مردمت ایران و کشورهای دیگر جهان، به پای تو هم نوشته شود و این نقش روباه بازی‌ات برای گرگ را ملت ایران، تمام کنند و تمام شوی.

بترس از آن روزی که فریب خوردگان آگاه شوند و بیش از این رسوایت کنند

 

 

 

سخنی با حامیان این شخص

 

 

عزیزان، زندگی و جوانی خود را، ابزاری برای هوس‌های سیاسی  دیگران قرار ندهید. شهوت‌های سیاسی، که شما را تبدیل می‌کند به مانکن‌های بی روح در جامعه! که سرانجامش پشیمانی شما و ترحم دیگران است.

آنچه که سلامت روح و جان شما را تأمین می‌کند، حجاب و پوشش اسلامی است و لطفا بدون غرض و تبلیغ از منابع معتبر در خصوص حجاب تحقیق کنید!

آنچه که  امنیت و آرامش شما را تأمین می کند، چارچوب قانونی ازدواج است و رعایت حریم‌هایی که خالقمان برای سعادت‌مندیمان مشخص کرده، وگرنه رفاقت‌ها و بی بند و باری‌های خیابانی چه کسی را خوشبخت کرده است؟!

عادی سازی بد حجابی و جلوه گری و نگاه های شهوت آلود، غیر ممکن است. چرا که شهوت همچون آتش است که هرچه بیشتر هیزم بریزی، بیشتر شعله می‌کشد. خودتان را همچون هیزم تر، آتشگیره‌ای برای شهوت دیگران قرار ندهید.

قطاری که از ریل خارج شود، ممکن است آزاد باشد. ولی راه به جایی نخواهد برد.

 

 

 

سخنی با زنان محجبه و فهیم مسلمان

 

 

تا هنگامی که به نماز ایستادید، خداوند را به سفیدی چادر نمازتان قسم دهید و با دلی پاک برای این افراد دعا کنید.

خداوند را به چادر خاکی حضرت زهرا سلام الله علیها  قسم دهید. چادری که پشت در سوخت، ولی از سرش نیفتاد.

امروز وظیفه‌ی شما از هر زمان دیگری سنگین‌تر است.

شما باید جایگاه واقعی زنان را برای همگان معرفی کنید.

 بگویید که حجاب، ستونی محکم برای حفظ ارزش‌هایی همچون خانواده است.

بگویید که حجاب محدودیت نیست، بلکه وسیله ای برای پنهان کردن جنسیت و آشکار کردن انسانیت است.

بگویید که حجاب برای مردان هرزه و هوس‌باز محدودیت ایجاد می‌کند. آنهایی که برای شکار جسم و تن زنان با سر دادن شعار آزادی، به کمین نشسته‌اند.

 

 

 

 

و در آخر سؤال می کنم که:

 

 

چرا دشمنان ما، پیشرفت‌های علمی خود را از ما دریغ می‌کنند، اما نسبت به آنچه دختران و پسران ما را فاسد می‌کند، بخشش دارند؟!

فَبشّر عِباد، اَلّذینَ یستَمِعُون القُول فَیتّبعونَ اَحسَنه

 مهدی حسین پور

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه