پشت پردۀ پول های خونی صنعت مد+عکس

فاکس نیوز : حکومت ایران بیش از آنکه از سوی تحریم ها یا تهدیدهای نظامی آمریکا در مضیقه باشد، تحت فشار افزایش مد،سبک غربی و تیپ های فشن قرار دارد! این سایت آمریکایی، گرایش کم سابقه زنان ایرانی به مدها، لباس ها و آرایش های غربی را "تهدیدی جدی" برای این کشور دانسته و تاکید دارد بسیاری از این افراد تحت تاثیر شبکه های اجتماعی غربی قرار گرفته اند!

کد خبر: 8132
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

صنعت مد

امروزه بر خلاف زمان های قدیم که به لباس به عنوان وسیله ای برای پوشاندن، گرم نگه داشتن و عریان نبودن نگاه می شد، لباس و نوع دوخت و طراحی های خاص آن تبدیل به موضوعی قابل توجه گشته است. به طوری که در سال ۱۹۱۵میلادی، تجارت پوشاک پس از دو بخش فولاد و نفت سومین صنعت بزرگ ایالات متحده محسوب می گردید، طراحی خاص لباس که همواره در حال تغییر و تحول است خود به نام “صنعت مد” شناسایی شده است به طوری که صنعت پوشاک همواره جز ۵ صنعت پول ساز اول کشورهای پیشرفته بوده و هست!!

 04-22-2014 09-08-49 ق-ظ

این صنعت به دلیل سهم بالای خود در اقتصاد کشورهای دنیا، توانسته است عرضه پوشاک خانگی و کارگاهی را تقریبا به مرز نابودی بکشاند که این امر از لحاظ فرهنگی، اجتماعی و هنری نیز تاثیراتی بر جامعه شرقی از جمله ایران دارد.

 04-22-2014 09-11-10 ق-ظ

 

 صنعت مد؛ عرصه برهنگی و جولانگاه ثروت صهیونیست ها

نه تنها این صنعت، بلکه کالاهای لوکس دیگری نظیر جواهرات، عطریات؛ ساعت و غیره مدت هاست به صورت تدریجی تحت سلطه تمام عیار یهودیان قرار داشته و هرکسی اجازه ورود به حریم این ابر شرکت های صنعت پولساز مد را ندارد !!

گفتنی است این ابر شرکت ها برای فروش بیشتر، از تبلیغات شرم آوری استفاده می کنند که همواره با اعتراضات گسترده مردمی روبه رو بوده است.

809

   استفاده از سایت های غیر اخلاقی  و کارهایی نظیر دستکاری قیمت ها، پرداخت رشوه، جنگ های تجاری ظاهری، پولشویی و قاچاق مواد مخدر، تلفیق سکس و خشونت در تبلیغات کالاهای شان؛ از دیگر نقاط سیاه فعالیت یهودیان در این صنعت می باشد.

 FashionEco_640

                    

 “میلتون پلیسور” می گوید: ” اگرچه هم اینک یهودیان بر صنعت تولید پوشاک سلطه ای تمام عیار دارند، اما در سال های دهه بیست، آنان تنها ۲۰% این صنعت و در سال های میانی این قرن، مالک ۲۸% آن بودند.”21

 به عنوان مثال لباس های زیر مدرن و سکس، یکی از ابداعات و ابتکارات بازاریابی یهودیان به شمار می رود که از سوی شرکت “مایدن فورم برازیر” و توسط “ویلیام و ایدا روزنتال و ایندبیست” در سال ۱۹۲۳ میلادی بنیانگذاری شده بود، طراحی گردید.

 به علاوه لباس های شرکت”هاتی کارنگ” هم به مدت سه دهه بر صنعت مد، سلطه مطلق داشت.

 04-22-2014 10-08-12 ق-ظ1

در عصر جدید هم یهودیان با سلطه ای تمام عیار بر صنعت مد، مارک های مشهوری نظیر ” گس”، “گیناتو”، “کالوین کلین” و لباس های جین “لوی استراوس” و حتی مواد آرایشی “رالف لاورن” را به بازار عرضه نمودند. در سال ۱۹۸۲ میلادی “روبرت هاس” به عنوان مدیر شرکت “لویس ـ استراوس” برگزیده شده و هم اینک این شرکت بزرگترین تولید کننده صنعت پوشاک در جهان است.

 DENIM

 رالف لورن

 به علاوه شرکت “موریس زیلبربرگ” با داشتن ۱۳ هزار کارگر و ۳۴ کارخانه تولیدی که تولید کننده کت و شلوار های پییرکاردین و یوس ساینت لورنت در فرانسه، ایالات متحده و هنگ کنگ است، که گفتنی است سالانه ۲۰۰ میلیون دلار در طراحی لباس های تولیدی خود سرمایه گذاری می کند!

 04-22-2014 10-47-43 ق-ظ laurent

 در سال ۱۹۹۵ میلادی شرکت “کالوین کلین” که یکی از غول های یهودی این صنعت است، به قاچاق کوکایین به مدت طولانی متهم گشته و نیز مدیران این شرکت به دلیل استفاده از تصاویر استفاده شده توسط “میشل” بر روی لباس ها سال هاست که از سوی فعالان اجتماعی والدین مورد سرزنش قرار می گیرد؛ چراکه وی مدت هاست از مدل های کاملا برهنه در حالات مختلف برای ارائه لذت جنسی به مخاطبان و موضوع فانتزی سکس در دسترس عموم، بهره می گیرد.

                                                  2

fast-fashion-5

منتقدان این تصاویر مستهجن را نابود کننده و شرم آور خوانده و شرکت کلوین را برای استفاده از کودکان به عنوان کالاهای سکسی، سرزنش می کنند. همچنین شرکت “گس” نیز همواره برای چنین تبلیغاتی برای فروش لباس های جین خود مورد سرزنش قرار گرفته است.

1

 در این بین اسامی دیگری نیز به لیست بلند این تولید کنندگان مغرض اضافه می شود که عبارت است از “استل سومرس” بنیان گذار شرکت “کاپزیو” تولید کننده لباس های رقص، شرکت های “اسحاق میزراهی و تامی هیلفیگر “به عنوان دو شرکت معروف یهودی صنعت مد و نیز غول ایرانی ـ یهودی عطریات و محصولات آرایشی با نام “بیژن(پاکزای)” که عنوان گران ترین پوشاک دنیا را با خود به یدک می کشد، بیافزاییم.

 بیژن پاکزاد

 هیلفیگر

از طرفی غول فرانسوی صنعت جواهر یعنی” کایتر” هم شرکتی یهودی است که مالک آن در بازدید از اسرائیل در سال ۱۹۹۶ میلادی چنین گفته بود:

 ” من قصد دارم ۱۰ میلیون دلار از منافع فروش جواهرات شرکت خود را به سازمان بین المللی صهیونیست های جهان اهدا کنم”.

 hhs1025

قابل ذکر است که از دهه ۳۰ میلادی تا کنون لباس اکثر هنر پیشه های فیلم های هالیوودی، توسط شرکت های یهودی طراحی و تولید می شود.

                      3    

یهودیان نه تنها در صنعت پوشاک یکه تاز میدان هستند که حتی بزرگترین شرکت های تولید کننده عطریجات و لوازم آرایشی(که امروزه جزو لاینفک زندگی بسیاری از خانم های مسلمان هم شده است) در قبضه صهیونیست ها (دشمنان قسم خورده مسلمین) است !

                          4-22-2014 11-33-59 AM

به علاوه از سال های دهه ۳۰ میلادی، یهودیان در بخش های خلاقیت شرکت های تبلیغاتی حضوری چشمگیر داشته و در مشاغلی نظیر پژوهشگر تبلیغات، پژوهشگری انگیزش و روانشناسی مصرف، فعالیت می کنند و جالب اینجاست که اسامی خود را به اسامی مترادف انگلیسی تغییر می دهند! و تعدادی از آنها عنوان عضو افتخاری ارتش اسرائیل را پذیرفته اند. اما باز این سوال مطرح می شود که آیا یهودیان می توانند هویت اصلی خود را در پشت این محصولات شیک و پر فروش و اسامی جعلی پنهان کنند؟

کلام آخر

بسیاری از مدهایی که توسط افراد بی قید و لا ابالی صهیونیست طراحی و عرضه می شود فقط معنای پوشش و لباس ندارد.

عدم رعایت پوشش مناسب و آرایش مو به صورت های وقت گیر و غیر متعارف به سبک جوانان منحرف غربی (مانند همجنس گرایان) و آرایش صورت صرفا به منظور جلب توجه از جمله مواردی است که تداعی گر بحث هایی چون روابط بی قید و شرط با جنس مخالف در ذهن است، که همگی به نحوی با شخصیت یک فرد مسلمان جور نیست .

13920419124535358818723

مدهایی که به اتلاف وقت و انرژی و قابلیت های فکری و سرمایه های مادی جوانان و خانواده می انجامد و به جرات می توان گفت این نوع پوشش ها و مدها هیچ سهم و نقشی در نو شدن و امروزی شدن جوان و جامعه ندارند!

کاری از گروه سبک زندگی باحجاب

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه