مدیرکل زندان‌های همدان تاکید کرد: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و تربیتی در زندان‌های استان همدان

مدیرکل زندان‌های همدان بر اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و تربیتی در زندان های استان همدان تاکید کرد

کد خبر: 52439
تاریخ انتشار : شهریور ۲۱, ۱۳۹۶

به گزارش باحجاب، حسن محمد یاری صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان و در جمع  روسای زندان های تابعه استان و مسئولان ستادی اداره کل با بیان اینکه بیشتر برنامه ها در زندان ها فرهنگی و تربیتی است، بر اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی در زندان های استان تاکید کرد.

مدیر کل زندان های همدان با تاکید بر لزوم تقویت بیش از پیش و همه جانبه برنامه های فرهنگی در زندان ها افزود: برای اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی در زندان ها از تمام ظرفیت های موجود در زندان ها به ویژه در زندان همدان استفاده کنید.

وی با بیان اینکه در این زمینه باید برنامه‌های کیفی و تاثیرگذار اجرا شود، در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهتمام بیشتر در رسیدگی به وضعیت زندانیان تحت قرار و بلاتکلیف، عنوان کرد: روسای زندان ها این موضوع را مورد توجه قرار داده تا با پیگیری به موقع پرونده‌های آنان، مشکلات حل شود.

محمد یاری بازدید های غیر مترقبه از زندان ها، برگزاری مستمر جلسات امر به معروف و نهی از منکر، ستاد اقامه نماز، کمیته عفاف و حجاب، مستند سازی اقدامات، یکسان سازی گواهینامه های فرهنگی در زندان ها و گذراندن دوره های آموزشی توسط کارکنان را مورد تاکید قرارداد.

وی بر تشکیل پرونده شخصیت در زندان ها، برگزاری جلسات تخصصی مسئولین با کارکنان و صدور احکام کارگروه مراکز مشاوره و روان درمانی تاکید کرد و گفت: روسای زندان ها و مسئولان ستادی موارد را تا حصول نتیجه لازم دنبال کند.

 

منبع :مهر

ارسال
چاپ
0 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.