ولایت‌مداری و حفظ حجاب دو رکن اصلی جبران خون شهدا است

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: وظیفه ما انسان‌ها در برابر خون‌هایی که در پای این انقلاب ریخته شده است ولایت مداری و حفظ حجاب است.

کد خبر: 52387
تاریخ انتشار : شهریور ۲۰, ۱۳۹۶

به گزارش باحجاب، از همدان، سید رضا موسوی، معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، عصر دوشنبه، ۱۹ شهریور ماه در اختتامیه سومین جشنواره آوا‌ها و سرود‌های حماسی بسیج «ترنم بیداری» همدان اظهار کرد: هنر یکی از موثرترین ابزا‌رهای انتقال فرهنگ و ارزش‌های هر جامعه‌ای است.

وی ضمن بازگویی خاطره سید جواد هاشمی با مضمون علی کاظم، اسیر عراقی افزود: شهدا مستجاب الدعوه هستند و در زمان جنگ هر یک از رزمندگان با هنر خود نه تنها در برابر دشمن بعثی ایستادگی می‌کرد بلکه در بسیاری موارد شاهد رام شدن و تمایل عراقی‌ها به حضور در جبهه‌های خاک ایران بودند.

موسوی با بیان اینکه استفاده از زبان هنر در جامعه کنونی امری لازم است اضافه کرد: اگر ملت سرافراز ایران اکنون با آرامش به سر می‌برند نتیجه سیلی است که رزمندگان و مدافعان این مرز و بوم به دشمن زدند.

معاون اجرایی سپاه استان گفت: اگر دشمن کوچکترین روزنه برای سلب آرامش ملت ایران بیابد بی‌شک از آن روزنه اقدام خواهد کرد حال در این میان شهدا جان خود را که سرمایه ارزشمند هر انسانی است برای حفظ این امنیت فدا کردند.

وی ادامه داد: در این میان وظیفه ما انسان‌ها در برابر خون‌هایی که در پای این انقلاب ریخته شده است ولایت مداری و حفظ حجاب است.

 

منبع: ایکنا

ارسال
چاپ
0 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.