خاله نمدی از داستان عروسک هایش می گوید

عده ای خلاق از شبکه های اجتماعی استفاده کردند و محصولات خود را تبلیغ کردند ویکی از این انواع فروش عروسک و ست نمدی بود. خاله نمدی کیفیت را شرط اول پیروزی می داند.

کد خبر: 41550
تاریخ انتشار : آبان ۱۵, ۱۳۹۵

 با باز شدن پای شبکه های اجتماعی به میان برخی از افراد جامعه، با وجود مضرراتش عده ای خلاق از این فرصت برای تبلیغ و گسترش هنر خود و درآمدزایی استفاده کردند.

در میان  کانال ها، گروه ها و صفحات موضوعات آشپزی، صنایع دستی و عروسک سازی مورد استقبال و حمایت بانوان  قرار گرفت، از جمله مشهورترین و زیباترین این کارهای خانگی برای ما، تولید عروسک های نمدی توسط “خاله نمدی” یا آسمان – مهرسان هست.

به همین منظور با خانم مریم موحدزاده یا همان خاله نمدی با کارهای دوست داشتنی اش برای فرزندان و خانواده ها به مصاحبه  نشستیم.

 

 

خاله نمدی از داستان عروسک هایش می گوید

 

مریم موحدزاده، فوق دیپلم گرافیک در مصاحبه با خبرنگار باحجاب، در خصوص چگونگی تأسیس و گسترش ساخت عروسک های نمدی، اظهار داشت: ما از سال ۹۱ در یک گستره زمانی هفت ماهه با انتخاب اجناس اولیه با کیفیت شروع به تولید محصول کردیم و با استقبال مواجه شدیم.

 

 

خاله نمدی از داستان عروسک هایش می گوید

 

خاله نمدی همان گروه «رنگ سایه» هست

 

وی به این سؤال که چرا اسم خاله نمدی را برای خودتان انتخاب کردید، پاسخ داد: این عنوانی بود که با ادبیات کودک و بیشترین قشر مخاطبمان می توانست ارتباط خوبی برقرار کند که حالا که کارگاه داریم تبدیل به گروه “رنگ سایه” شد.

سرپرست گروه رنگ سایه در خصوص نحوه تبلیغشان و توزیع کارشان، گفت: ابتدا از نی نی سایت شروع کردیم و بعد با سایر سایت های مرتبط با بارداری مانند” با کودک” کار را جلو بردیم واکنون خودمان سایت rangsayeh.ir و صفحه اینستاگراممان با همین نام راه اندازی کرده واقدام به فروش عروسک های ساده و دوست داشتنیمان نموده ایم.

 

 

خاله نمدی از داستان عروسک هایش می گوید

 

شخصیت مورد علاقه تان را تبدیل  به عروسک می کنیم!

 

خانم موحدزاده از این کارگاهی که در ابتدای سه راه طالقانی است، اعلام رضایت کرد و گفت: گروه در حال گسترش هست و آموزش برای هنرجوهم داریم و در سایت اعلام می شود.  هر ترم ۴ جلسه ۲ ساعته هست.

وی ادامه داد: می توانیم ادعا کنیم تا درصد زیادی اجناس ما با نمونه های خارجی اش برابری می کند و علاوه بر این مثلا در سرویس کودکمان با توجه به نوع فرش، تخت و…که کودک دار اقدام به طراحی ست اتاق کودک می کنیم و حتی شخصیت مورد علاقه سفارش دهنده را نیز می توانیم در قالب عروسک و کار دستی تحویل دهیم.

خاله نمدی در پاسخ به این سؤال که دقیقا چه سفارش هایی دارید، اعلام کرد: سفارس انواع کوسن های فانتزی.قاب عکس نمدی.ست اتاق کودک .حلقه های اسم .آویز تخت.تل.گلسر.ست جهیزیه و انواع هدیهاما تمرکز اصلی روی بحث مادر، کودک و نوزاد هست.

 

پیشنهاد به دوست داران نمد: تمرین، تجربه و دقت در این کار لازم هست

 

وی به دیگر افرادی که تمایل به درآمدزایی از طریق تولید لوازم نمدی دارند، پیشنهاد داد: خوب باید زوایا و داده های هر کاری را شناخت و سنجید تا کاری با کیفیتی بالا به مشتری تحویل داد، اینجانب تعریف ازکار را که حتی مشتریان میپرسند خوب هست یا نه؟! درست نمی دانم چون خود مشتری تشخیص می دهد.من به عنوان سومین نفری که سایت رسمی در ایران داشت وارد این حوزه شدم و پروانه عضویت در انجمن کسب و کار اینترنتی را هم گرفتم پس از جوانب مختلف کار را معرفی کردم. تمرین، تجربه و دقت در این کار اهمیت دارد.

سرپرست گروه رنگ سایه ادامه داد: ما در کارهایمان توجه به هم خوانی رنگ در عین تنوع را جدی می گیریم و این از دلایل فروش خوب گروه ما هست.

 

 

خاله نمدی از داستان عروسک هایش می گوید

 

 

تحریریه سایت با حجاب – فاطمه نوری

 

 

 

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.