کتابی که به مهمترین سوالات زنان پاسخ داده است

سراغ این کتابها بروید

کد خبر: 7871
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳

hst_books_11

اگر می‌خواهید به برخی پرسش‌های خود درباره زنان پاسخ دهید می‌توانید به مجموعه «۴۱ پرسش و پاسخ درباره زنان» نوشته غلامرضا حیدری ابهری را بخوانید. دومین بخش از «۴۱ پرسش و پاسخ درباره زنان» به «حقوق زن‌ها در مقایسه با مردها» می‌پردازد . نویسنده در سومین بخش به مساله حجاب و پاسخ به پرسش‌هایی چون«چرا زن‌ها باید حجاب داشته باشند؟ آیا حجاب، مخالف آزادی زن‌ها نیست؟ چرا زن‌ها باید به خاطر مردها محدودیت‌هایی مانند حجاب را بپذیرند؟ مگر خدا نامحرم است که زن‌ها باید هنگام نماز حجاب داشته باشند؟» جواب گفته است.

احکام شرعی» عنوان چهارمین و آخرین بخش از مجموعه «۴۱ پرسش و پاسخ درباره زنان» است. نویسنده در این بخش به پرسش‌هایی چون«در حجاب کامل، چه مقدار از بدن باید پوشیده باشد؟ آیا پوشیدن کفش‌های صدادار برای بانوان اشکال دارد؟ آیا خانم‌ها می‌توانند با نامحرم حرف بزنند» و… پاسخ داده است.

حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری در مقدمه کتاب آورده، این پرسش‌ها، مهم‌ترین سوالاتی بوده که در نمایشگاه قرآن از سوی مراجعان مطرح می‌شده است. در این مجموعه کتاب‌ها علاوه بر پرسش‌هایی درباره زنان به سوالاتی درمورد «خدا، حضرت محمد(ص) و دیگر پیامبران، اهل بیت(ع)، امام زمان(ع)، معاد، قرآن، نماز، زنان، اخلاقی و رفتاری و پرسش‌های گوناگون» پاسخ داده است.

۴۱پرسش و پاسخ درباره زنان نوشته غلامرضا حیدری ابهری را انتشارات قدیانی در ۲۲۰۰ نسخه و به قیمت ۴۰۰۰ تومان منتشر کرده است.

110 نکته در مورد حجاب

110 نکته در مورد حجاب

۱۱۰ نکته قرآنی پیرامون عفاف و حجاب

کتاب ۱۱۰ نکته قرآنی پیرامون عفاف و حجاب از سوی جمعی از طلاب و روحانیون پژوهشگر تهیه و منتشر شد.

تاکنون ۱۷ کتاب در مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان به قلم طلاب و روحانیون پژوهشگر به چاپ رسیده است و چهار کتاب نیز تا پایان این ماه به چاپ می‌رسد.

غفاری مسئول واحد انتشارات حوزه علمیه اصفهان گفت: از میان سه کتاب پیرامون پرسشهای دانش‌آموزی با عنوان شعله‌های یخی، از من تا او، چتر نجات و شرح جامع نموداری کتاب اصول فقه، ۱۱۰ نکته قرآنی پیرامون عفاف و حجاب و کتاب متن پژوهی بیشترین استقبال را از سوی طلاب داشته است.

کاری از گروه دین و فرهنگ باحجاب

  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه